Skocz do zawartości
answer

[K] Xenia najlepiej egipska

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Kupię szczepkę. W grę wchodzi raczej wysyłka, ale mogę dojechać, jeśli koszt całkowity nie będzie za duży :D a jak ktoś ma za dużo i może przeznaczyć szczepkę na oddanie, to jeszcze lepiej :)

Pozdrawiam

Mateusz


60L - 8kg LR - miniflotor - tunze 6025 - oświetlenie 2*24 + 1*15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie Cię nie rozumiem...hmmm. Masz jak widzę w piz*u aiptazji....a szukasz sobie problemu do pary ? I co tam jeszcze chcesz trzymać w tych 60L ...może krewetkę modliszkową ? :D No, ale jest powiedzenie : "szukajcie, a znajdziecie" :) Tylko żebyś potem nie żałował.

P.S.

Xenia fakt...ładnie pulsuje (i nic poza tym..z pozytywów). Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z aiptasją walczę :D zabijam 2 dziennie :D jeszcze 2 tygodnie i wygram :) ale jest dobrze :D a co do Xenii, to nie rozumiem :D czytałem trochę o niej i nie jest trudna w hodowli, a wygląda ładnie :D Czy chodzi Tobie o rozmiar zbiornika? :D jeśli odradzasz, to dziękuję za informację :D nie zamierzam robić czegoś, co sprawi mi później kłopoty. Wybacz niewiedzę, ale jestem nowy i chociaż póki co nic mi w akwarium nie zginęło to uczę się dopiero morszczyzny :D więc jeśli mój post jest niestosowny to przepraszam i proszę o wybaczenie :D dzięki!


60L - 8kg LR - miniflotor - tunze 6025 - oświetlenie 2*24 + 1*15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko...za nic nie przepraszaj :D Po prostu są też i ludziska co Xenię lubią w zbiorniku no i może dlatego opinie są na jej temat różne. Tylko widzisz - mimo, iż wygląda fajnie oraz jest bardzo łatwa w hodowli - to nie da się ukryć, że to "chwast" (o ile można tak zwierzaka nazwać..hehe):) Wprawdzie łatwiej ją potem kosić (bo nie chowa się tak w skałę jak aiptazja, ale fakt faktem rozrasta się szybko i wszędzie.

P.S.

Jeśli po dwie dziennie zabijasz..to rozumiem, że zostało Ci jeszcze ok. 30 aiptazji ..no no...fajny las w akwa :D Tylko pamiętaj - w Niedzielę zrób przerwę bo nie wypada łamać przykazań (i tak już 5-te złamane) :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się xenia podoba- w sam raz dla początkującego:) ładnie rośnie, ładnie wygląda i nie marudzi:satisfied

A że jest łatwa...no na trudne przyjdzie czas.A tak nawiasem mówiąc to skusilam się na xenię po wizycie w akwarium w Gdyni gdzie widzialam piąkną ogromną kępę xeni, synchronicznie otwierająć i zamykającą tysiące "paszcz"

Jesli się kiedyś nadmiernie rozrośnie- nieco ją poprzycinam. W sumie mogłabym wysłać paczką kurierską małą szczepkę ale nie wiem czy o tej porze roku przeżyje transport bo jednak już jest dość zimno. Konduktorska chyba trochę za droga jak na xenię...ale może trafi Ci się jakiś dawca z Torunia;)lub okolic.


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Mam całe akwa w xenii, i bardzo mi sie to podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.