Skocz do zawartości
nowy_zarażony

TOTM

Rekomendowane odpowiedzi

2 miesiace czekalem na nowy baniaczek, a tu rzucaja cos takiego... Jesli liczycie na duzy baniak, rozczarujecie sie, jesli chcecie poogladac bajecznie kolorowe acroporki, czy okazale spsy- rozczarujecie sie. Czeka na was przecietny(moim zdaniem) baniak z mixem zwierzakow. FA na koncu rarytas- fotka okazalej xenii, z ktorej wlasciciel jest wyraznie dumny. Milego ogladania...


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście "szału nie ma" :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A dojcie jesli mozna linka do tego cuda co go tak chwalicie... :)

Pozdro


A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ostatni TOTM widze z wrzesnia,nie wiem oczym piszesz @nowy_zarazony?


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiem !?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korale zdrowe ale straszny burdel w tym akwarium i bardzo przecietne. Na pewno nie powinien to być TOTM.

A może Andrinew by sie zgłosił do TOTM to byśmy mieli już 2 naszych na podium TOTM :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O juz widze,hehe widze ze i jam mam spore szanse na TOTM jak tam takie akwarium wybrali.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie glupie pytanko czemu nie zrobic na tym forum TOTM? na pewno by byli chetni do tego by opisac zbiornik tak jak to zrobil Szymon :kapelusz, na najwiekszym forum w uk jest cos takiego to czemu nie zrobic cos na najwiekszym forum PL.


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No moze znawca nie jestem, ale taki tam burdel w tym akwa ze hej. Ja naprawde czytajac opis i ogladajac zdjecia zastanawiam sie czy to napemno biega a TOTM...

Pozdro

PS Pomysl TOTM na tym forum uwazam za jak najbardzie trafiony...:)


A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napewno by bylo latwiej startujacym z akwarystyka morska jak by zobaczyli jak poprawnie prowadzic zbiornik


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam się podoba. Zwierzaki w dobrej kondycji, może jest troche bajzlu ale taką wizję miał autor :)

Też jestem za TOTM na naszym forum. Zresztą ten pomysł już chyba kiedyś padł na forum.

Pzdr

Lechu


Sonda: Skąd jesteś?

Na razie oglądam Wasze rafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem. Wybory TOTM były by super. A nóż za jakiś czas wygram :) A co do baniaka, to widziałem już ładniejsze na forum.


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przedstawiania zbiorników "na wysokim poziomie" jest planowany od dawna :)

Temat przyklejony w dziale ogólnym właśnie nawiązuje do tego pomysłu:

http://nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=14288

Niestety, odzewu większego nie było i na teraz myślę, że mamy faforytów na jakieś 10-12 miesięcy - tak więc "szału nie ma" :). Postaram się temat "razbujać" i jeszcze raz do wszytskich apeluję - pokazujcie swoje zbiorniki bo nie chodzi o ilość litrów czy SPSów ale ogólne wrażenia estetyczne i właśnie zbiornik na miękkich koralach "widzi mi się" jako debiut w takiej akcji :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.