Skocz do zawartości
ozim

Szukam doświadczonej osoby z Wrocławia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, po miesięcznej lekturze tego forum właśnie jestem na etapie zakupu mojej solniczki.

Ze względu na mój niski poziom rozwoju dotyczącego majsterkowania zdecydowałem się zakupić używane akwarium.

Jeżeli wszystko odbędzie się bez przeszkód zostanę posiadaczem 450 lit akwa.

Ze względu na fakt dokładnie zerowej wiedzy na temat akwarystyki morskiej poszukuję osoby z Wrocławia, która mogłaby pokazać mi kilka rzeczy a dodatkowo pomóc poskładać cały sprzęt do kupy.

Czekam na info i pozdrawiam wszystkich.


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się w weekend do Arkad Wrocławskich. W zoologicznym na dole pracuje chłopak, który ma naprawdę sporą wiedzę na temat morszczyzny, jak również posiada własne akwarium. Rozmawiałem z nim w zeszłym tygodniu i potrafił odpowiedzieć na każde moje pytanie. Ponad to, to chyba jedyny we Wrocławiu sklep, który w jakimś stopniu zaopatruje się w towar do solniczek.

Pamiętaj tylko, że można go zastać tam tylko w sobotę i niedzielę i nazywa się o ile mnie pamięć nie myli Piotrek.

Pozdrawiam


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Wrocek jest trochę do tyłu z morszczyzną ale mam nadzieję, że już wkrótce się to zmieni.

Może jeszcze się ktoś odezwie z forum a w weekend lecę do Arkad.

Dzięki za info, pozdrowionka


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Z tego co wiem w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca są jeszcze spotkania morszczaków. Ostatnio było w zoo. Ale glupi spytałem tylko co ile są te spotkania, a nie zapytałem czy zawsze w zoo. Ale ten Piotrek z Arkad napewno Ci powie, bo ostatnie on prowadził, a tematem było właśnie zakładanie morskiego.


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.