Skocz do zawartości
mirkovic

krewetka tanczaca

Rekomendowane odpowiedzi

czym się żywi krewetka tańcząca i krewetka czerwona..


Akwarium: 120 litrów, oświetlenie T5 4x24 wat 18000K,

LS 3 kg, odpieniacz też jest. obsada: 2 garbiki,brzydal oraz 3 slimaczki i wężowidło

chętnie podziele sie aipatisią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krewetka tanczaca zywi sie koralami, uwielbia najladniejsze, celuje w perelkach, ktore wlasnie udalo nam sie zdobyc:)

A na powaznie - daruj sobie tego zwierzaka jesli myslisz o rafie. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już kopiłem wiec szkoda aby zdechła.. suchego nie bardzo chce się chycic


Akwarium: 120 litrów, oświetlenie T5 4x24 wat 18000K,

LS 3 kg, odpieniacz też jest. obsada: 2 garbiki,brzydal oraz 3 slimaczki i wężowidło

chętnie podziele sie aipatisią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie suchy to mrozonka :)

pozdro


Akwarium 25 litrów, 9 kg LS, 3 kg LR, Gobiodon Okinawae, Pictichromis Paccagnellae, Amphiprion Ocellaris, Chrysiptera Parasema, Lysmata Amboinensis, ślimaki kopiące, krewetka modliszkowa, koralowce miekkie... oświetlenie 22W 10000K + 11W aktynika, odpieniacz BOYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z żywieniem krewetek raczej nie powinieneś mieć problemu, jeszcze będziesz na to klął np. przy karmieniu korali czy prac w akwa kiedy ta cała krewetkowa zbieranina bedzie ci obsiadać rękę, skubać i pomykać między palcami tak, że będziesz miał wrażenie, że zaraz jakąś zgnieciesz :)

(nie wiem jak tańcząca ale tak mają moje ambyonensis, debelius i nawet wundermani)


250 L obecnie drzemie i czeka na lepsze czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta czereda tak ma, jak blazny byly mniejsze to nawet Paleomon elegans czatowaly az wloze reke do baniaka zeby ja obsiasc. Teraz sie boja bo blazny straszne killery sie zrobily. Urosly czy jak? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#169714 Szymon :

Krewetka tanczaca zywi sie koralami, uwielbia najladniejsze, celuje w perelkach, ktore wlasnie udalo nam sie zdobyc:)

A na powaznie - daruj sobie tego zwierzaka jesli myslisz o rafie. Pozdrawiam

Odświeże troszke temat.

Czy one naprawde sa takie podle. Dzis widzialem taskie super s-ki i wygladały przezarypiście:). Chciałem kupić ale cos mi sie przypomnialo ze lataja po koralach i chcialem zajrzec na forum wpierw. To jak z nimi jest?

Pozdrawiam

MAciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po koralach to biega większość krewetek - zwłaszcza jak chce im żarcie z dzióba wyrwać. Owszem, tańczące mają skłonności do podgryzania korali. Ogólnie jednak to dość płochliwa krewetka - na pewno znacznie żadziej je będziesz widział niz amboinesis. Poza tym to krewetki stadne.

ort do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tańczące poobgryzały parazoanthusy tak, że się koralowce zwinęły i nigdy już się nie rozwinęły.


było 450 l. (180x50x50).
jest 100 l. z panelem (80x50x35) - Setka ze śledzikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem otwierać temat a tu ładnie koledzy odświeżyli. Mnie ostatnio poniosła fantazja i zakupiłem 1szt... Czy zawsze jest tak że podjada korale? Czy da się tego w jakiś sposób uniknąć? Co do skrytości to się zgadza u mnie siedzi praktycznie cały czas schowana za skałą.


Cube 35x35x35,6,6kg LR, 4,5kg Ls, Koralia nano, Resun Sk-300, 2x Ikola 18W na PC-aktynika+10 000K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoja eksmitowalem 2 dni temu generalnie zezarla mi 2 kolonie drobnych zoa w cholere innych korali. Za dlugo ja trzymalem bo nie mialem pewnosci ale na moich oczach obrobila swiezo wprowadzona pocilopore .Dokarmianie zarazy nic nie dawalo jadla wszystki co jej sie nawinelo :googleye


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rhodacisy i ricordeę i 2 krewetki, ale nie zauważyłam ,aby cos podjadały czy stresowały. Takie fikuśne są :googleye i w Reef Maxie widoczne


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to teraz mam dylemat bo zaistniały sprzeczne zeznania:D. Nic będę ją obserwowała najwyżej sprzedam i zdecyduje sie na kilka szt małym krewci typu Sexy.


Cube 35x35x35,6,6kg LR, 4,5kg Ls, Koralia nano, Resun Sk-300, 2x Ikola 18W na PC-aktynika+10 000K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.