Skocz do zawartości
R@F@L

kto z was lubi myszki ....?

Rekomendowane odpowiedzi

MOJA ZONA MA FAJNA MYSZKE.


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne niema sprawy dzieki :)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijając w/w dwuznaczności - jestem ciekaw zachowania swojej kotki gdyby w zasięgu jej wzroku i innych zmysłów znalazła się taka myszka :)

kleo4yt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JANKU kotek jest ok :)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale moimi zwierzaczkami :)

Jedno to taki rudy psiak, skundlony amstaf :) Fotki brak :)

Pozostałe dwa są małe jak narazie, ale jak dorosną to będą wyglądały tak :)

brachypelmaepicureanum.jpg

a drugi taki będzie

Pterinochilus%20spec.%20Usambara.jpg

Pterinochilus%20spec.%20Usambara%2002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super :)

Moj sasiad trzyma weze , to wlasnie tych myszek mi sie zrobilo szkoda i sobie je wzielem :) mialy byc pozarte przez weza :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak wszyscy to wszyscy...:)

429-roksi4.jpg

pozdr


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zaraz zadzwonie do zony, zeby strzelila fotke naszemu psiakowi i podeslala :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos z Was moze slodkie akwarium? Ostatnio w sklepie sentymenty mnie dopadly, slodkie tez ma swoj urok, kiedys jeszcze jakies zaloze.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dino, piekny doberman, czy jest po czempionach?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam akwa słodkie z pielegnicami środkowoamerykańskimi 576 litrów... Mam też weza(pytona królewskiego) i on to dopiero lubi myszki! Jak je sciska z miłosci to... no wlasnie... Poza tym sa jeszcze 3 psy , ale nie moje... (ja tylko z nimi mieszkam :))

No i oczywiscie moja solniczka, ale to nie podlega dyskusji... ;-D

Pozdro


3-city pozdrawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu poco chodzic do ZOO tu mam wszystko nawet szarik z czterech pancernych tylko w nowym wydaniu :):):D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AquaManiac...

mamuska miala jakies tam tytuly w mlodziezy ..niezle sie zapowiadala...ale...troche za duza urosla.

...a tatulo czempion i polski i rosji..ma generalnie troche tego....

a moj dobek to suka....:)

tutaj jescze kilka.fotek

429-roksi2.jpg

429-roksi3.jpg

429-roksi5.jpg

tutaj tatowa strona....http://strony.psy.pl/doberman/ jakby kogo interesowala..


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO SUKA!!! :):D:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX Dino! Kocham dobermany, osobiscie mam amstaffa ale ojca brat ma fiola na punkcie dobermanow i oczywiscie nas zarazil. Jego pieski tez po czempionach, z jednym jezdzil wujas nawet na wystawy ale tez za duzy urosl :D

Doberman to piekny pies, sila i elegancja w jednym. Tylko troszke probuja dominowac :) zreszta moj amstaff tez probowal, byl buntownikiem za mlodu no ale spowaznial z wiekiem.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AquaManiac...

sluchaj jak ja wrocilem z wystawy z Bydgoszy...i tam sie psow naogladalem...to bylem chory 3 tygodnie...i chcialem drugiego dobka kupowac...tyle ze psa....nawet obywatelke malzonke prawie zlamalem...ale dzieki bogu i partii...sie opamietalem..:D

dobki maja tylko jedna wade......krotko niestety zyja..:)

pozdr


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, amstaffiki zreszta tez, no ale w takich warunkach

jakie ma nasz to powinien 50 lat zyc :D Nasz bedzie mial juz w tym roku 10 lat, juz mu pysk posiwial i calymi dniami spi. Ale jak zobaczy pieska na spacerze to wyglada od razu jakby mial 2 lata :) Lobuz jeden, co ja sie wstydu przez niego najadlem.... :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na mojego "pysia" - beagle o imieniu snoopy :D prawda ze slodki

na zdjeciach jako szczeniaczek - teraz ma prawie 2 latka ale dalej taki pluszowy. Ale jak mi sie zacznie dobierac do akwa to go wypatrosze :)

Pucharki nie jego tylko taty.

A ta pani to nie moja pani ani nie ja :) - wlascicielka hodowli gdzie kupilismy snoopka

818-snoopy4.jpg

818-snoopy5.jpg


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, SMK, moja zona SZALEJE ZA BEAGLE´AMI !!!! Jest fanatyczka, mamy stafika ale jej milosc to BEAGLE! I jeszcze taki piekny......

Jak przeczyta ten watek to Cie bedzie molestowac o zdjecia.

Alez zbudowany, no piekny pies, ktory byl w miocie? Pewnie pierwszy, przynajmniej tak wyglada :D Jak zona zwroci kamery i aparaty to sie w koncu swoim pochwale, moze juz jutro bo jade do niej na sciaganie szwow :)

Wyjdzie na to, ze kazdy chyba psiaka trzyma w domu a co najmniej mysz :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było w domu wszystko chyba... i dalej by bylo, gdyby nie brak czasu, jaki mnie ostatnio dopadł, a szkoda ;-D


3-city pozdrawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aquamaniac

Tu jest pare innych fotek "snoopka" dla twojej zonki

tu jak miał roczek :)

[url=]http://www.bigulek.prv.pl/

Teraz już nie jest taki chudy - urosl w klacie i sie zrobil bardzo ładny - naprawde ładny jak na beagla (wiem wiem - kazdy tak mowi o swoim zwierzaku :) )

@swirlej

Hehe - darmowa reklama dla jej hodowli :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało się, już wiem jak dawać na forum fotki:)

A to mój upośledzony(tylko trochę:) piesek.533-daun2.jpg

533-daun3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.