Skocz do zawartości
Stani

(s) szczepki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

23-go wieczorem bede jechal trasa Szczecin-Gdansk i moglbym przywiezc jakies Montiporki, Seriatoporki i podobne.:D

10 Euro/szt.

Gdyby ktos reflektowal to zapraszam na prv.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylopora pistillata (zolta z zielonymi polipami) chyba swieci :D

Moze tez Echinopora lamellosa - przynajmniej te jasno-zielone plamki-polipki.

Zielona montipora talerzowa tez daje po oczach, podobnie jak Seriatopora caliendrum, ale to chyba nie fluorescencja. :D


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna prosic o fotki korali które masz do sprzedania


.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staszek szczepki bajka,akwarium w końcu zaczyna nabierac kolorów,o i znowu sie nie obejżałem a buteleczki żona pochłonęła:D


370l.sump140l.deltec apf600.obiegówka eheim1262.cyrkulacja,tunze6045,i 2x6065,oświetlenie A.M. 2*150hqi,4*54 T5,50kg gruzu.w sumpie DSB+refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem, Stani, to muszę znaleźć sposób żeby nakłonić Cię do zmiany trasy przejazdu trochę bardziej na południe.

Może tequila z limonką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie musi spożywać jak prowadzi. Na czas spożywania wysiądzie z samochodu.

zho, psujesz mój plan :D(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stasiu szczepki i dodatki super !!! Jestem " zniesmaczony " - zapłaciłem za 10 szt. dostałem 12 szt. , no i te flaszeczki . Następnym razem musisz wykombinować trochę czasu na pogadanie . Pozdrowienia dla zmarzniętej żonki . :D


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D

370l.sump140l.deltec apf600.obiegówka eheim1262.cyrkulacja,tunze6045,i 2x6065,oświetlenie A.M. 2*150hqi,4*54 T5,50kg gruzu.w sumpie DSB+refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada, ze propaguje jakies plyny - raczej tego nie piszcie, zreszta, to byly plyny do akwarium a nie dla Was. :D

Hepatus - musiales sie przeliczyc!

Dziekuje za pozdrowienia dla zonki. Zmarzla bardziej niz szczepki :D

rs - plan jest calkiem dobry :D

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.