Skocz do zawartości
sebastian wieden

Gammatum

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,wiem pisane juz bylo.Ale wczoraj zobaczylem,posiada ja 2 tyg,piekna rybka.Dzisiaj wezme i sprubuje zdjecie zrobic.Wielkosc rybki to 6 cm,jak dlamnie jest malutka.

A teraz do posiadaczy,czy wytrzymala by do lutego,umnie w starym zbiorniku.Jak wiecie zbiornik tylko 250,Posiadam chelmon,i malutki hepatus.

Widzialem jak je u goscia w sklepie,nawet jesli powiem to nakarmi przyjmnie.

Tylko cena mnie interesuje,mozna cene wiedziec,ile taka rybka kosztuje.

Dzieki


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli sie nie myle to wolaja za na od 2tys w zwyz,a jesli jest malutka to spokojnie wytrzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,czyli ja mniej zaplace,chce jedynie 300 euro.W sumie mam mozliwosc,w sklepie zostawic.Sprzedawca ma zbiornik 1600 litrow.

Chyba kupie wiecej,i do polski bede wysylal hi,hi.


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli faktycznie chce 300 Euro to nie ma sie co zastanawiac. W Polsce znajdziesz na nia na pewno kilku klientow :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprawdź dobrze cenę, wedle mnie wprowadzasz tylko ludzi w duży błąd, jest to cena naprawdę dużo niższa od hurtowej jaką mają importerzy. Najlepszym przykładem jest wystawienie tej ryby za 450 euro w jednym z niemieckich sklepów netowych , tyle że od roku nie ma jej na sprzedaż - ale jako reklama działa super.

Ale jeżeli to prawda to podkupię od ciebie hurtem sto sztuk po 350euro.

Sebastianie pomyśl 5000 euro i jeszcze sam odbiore. Czekam na info kiedy moge odebrać swoje 100 sztuk hehe.

Pozdrawiam

Łukasz


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukaszkur,napisalem,ze bardzo dobry znajomy,cena jest dlamnie.Przeczytaj co napisalem.

Zapraszam do Wiednia,spanie masz.Osoba o kturej pisze,jesz bardzo znana.Moze Pan Przemek,tez oniej slyszal.

Osoba ta posiada swoj sklep,ALE ten jego sklep jest zawsze zamkniety,jesli podjedziesz i spotkasz goscia to i tak niewejdziesz.Prawda taka ze,niepotrzebuje,sprzedawac,jakis pojedynczych sztuk.

Wszystkie,zoo,co sa w wiedniu jak np,schonbrunn czy jak hauss des meeres,nalezy wszystko do niego.

Jesli bedziesz w wiedniu i pujdziesz do sklepu morskiego,to kazdy wytlumaczy tobie,czym sie zajmuje,i dlaczego niepotrzebuje,nas zwyklych ludzi.Niema czasu,aby siedzies,caly dzien i czekac az ktos przyjdzie i kupi jakiegos tam kolara.

Jak byc chcial,wiedzies,to 90 procent sklepow,to co w sklepach to jego.

Jak mowilem cena,300 euro dlamnie.

Przeczytaj prosze,ostatnie zdanie,napisane.

Kupie wiecej,i do polski,a potem hi,hi czyli przenosnia.

Lukaszkur,jesli chcesz rybke,moge zamowic,cena.dzisiaj bede u niego i zapytam.


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie tymi doscinkami mnie tez to wkurza,jak masz ja za 300 euro to lukaszkur powinnien ci pogratulowac ze mozesz kupic za taka cene jak sam doskonale wie ile u nas kosztuje.sam bym ja kupil za 300euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę podaje telefon +48 600344922. Jeżeli to realnie jest Zebrsoma gemmaum podjadę i kupie 100sztuk , nie ma problemu sprzedam po drodze jeszcze w niemczech.

Oferta na 100 sztuk dalej aktualna. Cena 350 euro dalej aktualna więc czekam na info.

Cieżko nie robić docinków gdy cena jest dużo niższa od hurtowej. Sebastianie sam mam duży sklep z akwarystyką morską i ceny znam dobrze.

Pozdrawiam

Łukasz


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz.napisz prosze kiedy ja napisalem,ze bede kupowal 100 sztuk,i dalej sprzedawal.Napisalem ze jest to cena dlamnie.Dla ciekawostki,izolowalem basen,sprzedawcy,nieraz wypijemy,jest dobrym znajomym,ale to niewazne.

Dla wiadomosci,sprzedawca,sam domnie,zadzwonil,i mowi ida swieta,i mam prezent,dla ciebie.

Jesli,posiadasz sklep,a wiec np

Produkty,zeovit jesli w niemczech u POHLA zeovit kosztuje np,10 euro a jest w wiedniu sklep ktury sprzedaje drozej.Wniosek,zawyzyl cene,niewiem w jaki sposob,ale sprzedawca nieposiada nic,z jego oferty,ale jest inny sklep,ktury posiada tylko jego produkty,teraz Pohl zrobil promocje o 25 procent,a wiec ten w wiedniu,musi tak samo sprzedawac.

Masz sam sklep,a wiec wytlumacz mi,dlaczego akropora ta sama sztuka.W twoim sklepie kosztuje 50 zl,a w innym 80 zl.

Po pierwsze,gosciu niekupuje od kogos tylko sam sprowadza,jesli znasz ceny wiesz ze hepatus kosztuje, grosze ale aby miec w wiedniu ta rybke,trzeba mnustwo rzeczy oplacic.

Znasz,ceny wytlumacz mi,dlaczego kazdy ma inna cene.Ja za hepatusa,dla twojej wiadomosci zaplacilem 6 euro,w kazdym innym sklepie wolaja 45 euro.

W tym momencie nierobie,docinkow,tylko dalej proste pytanie-ruznica cen.

Dziekuje i czekam na wytlumaczenie


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącę, ale czy to jest dyskusja czy kupić konkretną rybe, czy ile co gdzie powinno kosztować??? :D_o Porozmawiajcie sobie panowie na priv lub gg!

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za rybka nie moge jej znalesc po nazwie na REEFLEX.NET


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dal bym 350 za ta rybe brzydka jest, ale to moja opinia:D


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zadaniem pikna:) chetnie kupie jak będę miał 2500zl na zbyciu:D a co sądzicie o Z. Rostratum?? Jeśli ktoś ma to proszę o info a moze ktoś się wymieni Hepatus+Z.Veliferum na Rostrotuma??


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Artur160 :

Jeśli ktoś ma to proszę o info a moze ktoś się wymieni Hepatus+Z.Veliferum na Rostrotuma??

musisz coś dołozyc jeszcze :D worek piasku może albo coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może xenia? Moja jest w świetnym stanie:D


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym za to czernidlo nie dal 100 zl ale to moja opinia o tej rybie.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie tez mi sie nie podoba nie za ta kase,juz duzo ladniejsza jest strigosus albo veliferum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.