Skocz do zawartości
Konrad_wawa

Z czego robicie te niebieskie tła?

Rekomendowane odpowiedzi

folia samoprzylepna w kolorze niebieskim, pryskasz akwa od zewnetrznej strony plynem do mycia szyb, dosc obficie, przyklejasz na ten plyn folie tak, zeby swobodnie jezdzila, a pozniej siegasz po jakas karte :clapping najlepiej zlota z mastercard:P i wyciskasz nadmiar plynu i pozbywasz sie zarazem pecherzykow powietrza :) that's all

ja przynajmniej tak robilem, a efekt mozesz obejrzec w moim profilu :) albo w tym temacie

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=175254#175254

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić w Castoramie bądź Leroy merlin na dziale tapety jest to okleina


300L 11kg LR ATI 160 ZEO HQI 150W+4x24 SPSownia oczywiście Czyścik pływający JBL SIE KASZLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba uważać żeby ta okleina była jednolita, (bez żadnego wzorku)

ja się właśnie złapałem na czymś takim....

pozdrawiam


delta 130l + 25l, UP3000, 2x JVP-101, Haqos PS 300, HQI 150W + PC 24W, 20LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

farba akrylowa w aerozolu


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konrad_wawa najczęściej ze spienionego PCV lub foli samoprzylepnej do kupienia w agencjach reklamowych,oraz marketach typu Castorama,OBI,itp:)


90*50*50,sump96l,30kg LR,Deltec AP600,Eheim 1250 obiegowa,cyrkulacja Marea 3200 i koralia evolution 4000,oświetlenie DIY 6*39W,Lajon112,dolewka SP 300,filtr przepływowy diy na absorber fosforanów i węgiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wpadlem do pierwszego lepszego zoologicznego,poprosilem o jednolita okleine w kolorze niebieskim i tyle, nie przeraz sie, jak bedzie wydawac Ci sie za ciemna, po przyklejeniu bedzie pieknie blekitna :clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lizard paszport polsatu tez moze byc do wyciskania nadmiaru plynu spod naklejki:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu kup farbe akrylowa w odcieniu blekitu albo czerni jak ja ma i zaplacisz 10 zl za puszke 500ml,wyczysc tylna szybe i odtlusc ja jakims spirolem albo rozpuszczalnikiem i pomaluj kilka razy a bedziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma może ktoś tło w kolorze ciemnofioletowym bo sie zastanawiam wlasnie nad takim ale z mila checią zobaczył bym juz na dzialajacym zbiorniku pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale taka folia samoprzylepna to chyba tylko na zewnątrz akwarium? A ja mam w środku panel, który też muszę zrobić na niebiesko :clapping Czy w tym wypadku tylko spienione PCV? Pytam, bo byłem w praktikerze w poszukiwaniu niebieskiego PCV i nie ma...


Nano 50 litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje Ci czarne tło, moim zdaniem jest ładniejsze od niebieskiego i kolory fajniej na nim widac;)

pozdrawiam


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logika i doświadczenie z akwa słodkowodnych podpowiada, że na czarnym tle wszystko będzie bardziej kontrastowe i wyraziste :clapping Jednak nie sposób się oderwać od tych klasycznych słonowodnych baniaczków z niebieskim tłem - mają taki swój typowy morski urok :)


Nano 50 litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos probował wkleić folie do komina? Bedzie sie sie trzymac folia pod woda??


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze przykleisz, to pewnie będzie się trzymać, tylko - czy uda się równo ją przykleić na tak małej powierzchni i bardzo ważne jest dokładne przyklejenie, bo jeśli gdziekolwiek będzie odstawać, to na pewno się odklei.

a czy przypadkiem klej nie wpływa niekorzystnie na zwierzaki?


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folia sie niestety odklei,jedynym skutecznym sposobem bedzie przyklejenie jej na silikon


.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok tak sie zastanawialem bo ciezko zdobyć kawalek plexi czarnego a komin mam 55x65cm.W firmach mogą mi pociać ale musze cala plyte kupic 120x200cm.Moze wiecie gdzie mozna kupic plexi w kawalkach??

Podrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spienione pcv bywa w mniejszych kawalkach (najmniejszy chyba 100x50), rowniez czarne spokojnie - ja kupowalem w Castoramie chyba.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.