Skocz do zawartości
Konrad_wawa

Gdzie akwarium na wymiar? (warszawa i okolice)

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki (i dziewczyny) :) gdzie można zamówić akwarium na wybrany wymiar? Najchętniej Warszawa, Raszyn, Pruszków - te okolice.

Z góry dzięki za namiary gdyby ktoś miał :)


Nano 50 litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś chciał z kominem ,dziurami ..tak na gotowca to jest gosc w lodzi co robi to rewelka .Jak coś to moge znalesc namiary na niego + kurier i masz baniak jak ta lala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym prosił o namiary :):D


jestem na etapie kompletowania sprzętu :) w planach 120 l :p:P kiedy to będzie hmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wtorku panowie musicie sie wstrzymać bo bede w tej okolicy.On zresztą co czwartek stoi na giełdzie zoologicznej w lodzi. Facet naprawde wie co robi ,i robi to suuupeeer .Tak czy owak na wtorek podam wam tel .do niego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Waszawie jest kilka osób które zrobią zbiornik na wymiar i nie trzeba fatygować kuriera, ktory za przewiezienie takiego zbiornika weźmie pewnie grubo powyżej 100 pln.

a nie wierze, że poza Warszawą da się zrobić 50% taniej baniak, w końcu szkło nie kosztuje 5 zł.

Panowie, nie przesadzajcie, ja wiem, że nie jest sztuką wywalić wór pieniędzy na baniak, ale szkło to jakieś 10-15% całych kosztów, więc jak urwiecie 200 zł na samym zbiorniku to to żadna atrakcja, a jak komuś sie uszkodzi w transporcie wtedy będzie płacz. A jak sie za pół roku rozklei to dopiero będzie, bo i podłoga do wymiany.

pytaliście się po sklepach w Warszawie, że juz zaczynacie szukać pozornych oszczędności?


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iquitos.pl - bezkonkurencyjne ceny, akwaria z gwarancja. wykonanie bez zarzutu, kanty oszlifowane, wszystko tip top. do wyboru grubosc szkla.


100x50x50. 250 litrow,sump 128 l. 150W HQI + 78W T5 actinic blue. odpieniacz AM Turboflotor 1000 BLUE, cyrkulacja 10000 l/h + obieg. skała (40kg) w wodzie od 21 marca 2009

KUPIE SZCZEPKI SPSOW - WARSZAWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@witul - ale zapomniałes dodac ,ze zbiornik dostaniesz za 2 tygodnie/miesiace/lata . Ja na swoj czekalem ok 10 tygodni i nie doczekawszy się pojechalem i wzialem jednak standard bo chcialem kase szybko odzyskc a nie czekac na jej zwrot 2 tygodnie/miesiace...

Akwa klei im Wromak .

Nie wiem kto zawala jednak sprawe , ze terminy sa takie a nie inne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konrad_wawa :

Chłopaki (i dziewczyny) :) gdzie można zamówić akwarium na wybrany wymiar? Najchętniej Warszawa, Raszyn, Pruszków - te okolice.

Z góry dzięki za namiary gdyby ktoś miał :)

Zamawiałem szyby w Okuniewie (szlifowanie, cięcie na wymiar, super ceny szkła i usługi łącznie z Opti White, duży zakład szklarski nie żaden pan Józio) kleiłem i wierciłem otwory sam nie jest to żadna filozofia a wychodzi znacznie taniej.

Akwarium jest zalane od roku i nie widzę żadnych problemów.


Akwarium 300l+70l sump+żywa skała ok 45kg+cyrkulacja 1x3500l+wave meaker WM-3 +UV18W +1x150w HQI+2x39W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witul :

iquitos.pl - bezkonkurencyjne ceny, akwaria z gwarancja. wykonanie bez zarzutu, kanty oszlifowane, wszystko tip top. do wyboru grubosc szkla.

baniaki powyzej 100L

mniejszych nie kleja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć ,podaj jak możesz namiary na tego gościa z łodzi.

pozdr


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi archeologu czy na prawdę myślisz że ktoś Ci odpowie na post z przed 4 lat?

Części osób już dawno nie ma na forum

Tak w ogóle to może jakieś "Dzień dobry"

A akwarium skleisz w e-rybce w markach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast chłopa pochwalić, że nie robi bałaganu na forum zakładając kolejny wątek to go krytykujecie :Mister grin Zaczynam się bać cokolwiek pisać.

Drogi archeologu czy na prawdę myślisz że ktoś Ci odpowie na post z przed 4 lat?

Ty mu odpowiedziałeś... :thumbup:

A tak swoją drogą to piona chyba nie podał tego obiecanego numeru. Ach, ta piona... :)

ed.

Żeby nie było, że śmiecę to napiszę, że na forum jest Przemek (nick: LLS), który także zajmuje się klejeniem zbiorników.

No i z głowy :)

Edytowane przez rs (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak mnie tak zawsze strofujesz ;-) Ale zwróć uwagę że nikt go nie krytykował to raczej pierwsza lekcja obslugi forum - intencje jak najbardziej pozytywne :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że się podepnę. Planuję nowe szkło ale... pewne ale , OW oczywiście 125x60x60 bez wzmocnień ,wszystkie widoczne krawędzie czyli boki i przód oraz dno szlifowane i fazowane no i wykonanie... musi być NIKIEL ! Myślałem że zamówię tu na miejscu ale... może w Polsce ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobne, tez bez wzmocnien, ono musi byc z szyby 15mm. Przemysl sprawe jesli jeszcze sie da, bo ja jestem zdruzgotany tym jak wnetrze baniaka wyglada przez tak gruba szybę OW.

10mm ze wzmocnieniami jest o wiele lepszym pomysłem wg mnie :)

Jak juz mi sie calkiem porysuje przednia szyba bede wlasnie zamienial na 10ke .


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek , czyli jak wygląda ? ? jak jestem w sklepie akwarystycznym staje przed akwarium z szyby no chyba 20mm albo i więcej i jakoś tak to wszystko normalnie wygląda.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko to na co patrzysz prostopadle do szkla jakos wyglada, ale kazdy skos powoduje nieostrosc. Przy probach fotografowania to nawet prostopadle wychodzi rozmycie kolorów.

Oczy to kompensują i na pierwszy rzut oka jest wszystko ok. ale jak sie postarasz wypatrzec to widac problemy.


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.