Skocz do zawartości
Konrad_wawa

Gdzie w wawie spienione PCV?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebne mi jest spienione PCV w kolorze niebieskim do wykonania tła i panela. Szukałem w Praktikerze i Obi, ale tam nie ma nawet białego. Nie wiecie gdzie to można dostać?

Przy okazji - czym kleić PCV w akwarium? Ktoś wspominał o kleju do rynien, ale nie mogę znaleźć tego wątku...


Nano 50 litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Warszawie, ale zobacz w Castoramie. U siebie kupiłem wczoraj arkusz 100x50 za jakieś 32 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w castoramie w wawie jest dostepne w roznych wymiarach, kolorach i chyba nawet grubosciach


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadac na lotnisko skrecasz w lewo jak do hotelu gromada, jedziesz do konca i w lewo jakby na tyly hotelu

Tam jest hurtownia z materialami do wykonywania reklam, maja rozne PVC i nawet przycinaja ale glownie sprzedaja na plyty...

od 2mm do 12mm kolorowe + naklejki itp itd


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trasa warszawa-piaseczno, za salonem mitsubishi droga w bok, maja tam wszystko, rozne grubości i kolory, folie itp.

zapomniałem w tej chwili nazwe firmy ale jak coś to priv to sprawdze


120x40x50/Hailea 4x54W T5/2xTunze Nano Stream 6045/AM Turboflotor 1000 Multi SL + AB2000/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klej Tangit.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem blisko będę miał, dzięki za namiar! ;)

A co do kleju jeszcze to tylko Tangit się nadaje? Tego też nie ma w Praktikerze - zaczynam podejrzewać, że w tym sklepie niczego nie ma...


Nano 50 litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hamburgu lezy sobie obok rynien z PVC a nie w regale z klejami...


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz tangitem chcesz przykleic plexe do szyby? tangit to klej do pcv plexi-plexi a nie plexi szkło!


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiwalski

Masz racje. Wydaje mi sie, ze Tangitem sklei sie PVC z PVC ale nie ze szklem.

Kiedys przykleilem katowniki z PVC do szyby i do tych katownikow PVC Tangitem. Ale to polaczenie z szybami byc moze nie jest super pewne, choc trzyma dotychczas (przegroda w sumpie).

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kto tu napisał, że chce kleić PCV do szyby? Ja na pewno nie ;)

Potrzebny mi klej tylko do PCV (będę kleił pokrywę i elementy komina w środku akwarium czyli zanurzone). Natomiast tło do szyby przykleję na silikon, albo w ogóle nie przykleję tylko wstawię - przycięte na wymiar nie będzie się przecież przewracać ;)


Nano 50 litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją pokrywę zmontowałem przy pomocy kleju Dragon (kupiłem w Obi przy Okęciu, chyba Al. Krakowska). Trzyma mocno. Niestety nie wiem, czy nadaje się do elementów pod wodę.


pico rafa 50l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Onironauti1 :

trasa warszawa-piaseczno, za salonem mitsubishi droga w bok, maja tam wszystko, rozne grubości i kolory, folie itp.

zapomniałem w tej chwili nazwe firmy ale jak coś to priv to sprawdze

ul. Baletowa xx firma Stakryl. Mają duży wybór.

Pozdrawiam


130x64x60, ReefOctopus RO-PS3000Int, 2x150, 4x54, BP, OR3500, 21000 l/h, SPS, LPS, Zoa, Tubi.

czerwiec 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś przyjdzie szukać firmy Akces na ul. Muszkieterowej, to proponuję na wstępie uzbroić się w cierpliwość, bo trafić tam za pierwszym razem to nie lada sztuka. Numery na tej ulicy lecą mniej więcej tak: 15,17,19, następnie od razu 21 i zaraz 41,43 a później 15 i 31 !! Zgłupieć można. Zanim znalazłem okazało się, że jest już zamknięte bo pracują tylko do 16:00. Kląłem dobre 15 minut...

Tak więc nie wiem jak firma Akces, ale ostatecznie wylądowałem w Castoramie na Alejach i tam kupiłem dokładnie wszystko co chciałem. Mają spienione zarówno białe jak i niebieskie, 3mm oraz 6mm, okleiny, kleje, kątowniki, wsio... Polecam :)

Natomiast nie szukajcie w Obi i Praktikerach, bo zjeździłem chyba wszystkie i nie mają nic z tych rzeczy.


Nano 50 litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.