Skocz do zawartości
inmar

Temat handlu

Rekomendowane odpowiedzi

Była dyskusja o temacie handlu na naszym forum i niestety nie znalazła się opcja przymusowej fotografi sprzedawanej rzeczy,widocznie tak chciała większość.Ja byłem za.Wiem,że zawsze można zażyczyć sobie takową na swojego maila.Ja się dałem naciąć na naszym targowsiku,miałem zaufanie.Nie będę wskazywał od kogo kupowałem,ale kolumna filtracyjna niby nie było wiadomo czy jest samoróbką a jak ja ją zobaczyłem to od razu to poznałem,poza tym pompka do tego miała pęknięty wirnik i okazała się za słaba,ledwo rusza 100 g węgla.Odpieniacz okazał się kombinowany(foto było z strony AM)coś poklejone,jakaś dziwna zaślepka z boku a pompa ma przerobiony wlot co skutkowało moimi problemami z ustawieniem.Byłem z nim dziś w pewnym sklepie i mi to wszystko pokazali.Teraz muszę dokupić zwężkę Venturiego do tej pompy to Eihem 1250(tu akurat wiedziałem,że to nie pompa AM)Wiem,że nawet sprzedający może o tym nie wiedzieć bo kupił sam używane.Taka zamieszczona fotografia jest widoczna wtedy też dla niezainteresowanych kupnem,ale mogą opisać,że np jest to nieorginalny sprzęt czy inna uwaga.Wydałem 600 zł i leży to w komórce.A może sprzedający odbierze spowrotem ten sprzęt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super widzę zainteresowanie tematem.Normalnie nie wiem co o tym myśleć.Myślę,że to jak w naszej polityce,nie mieszać koledze.Przepraszam za wypowiedz ale jestem ..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do gościa i pogadaj ....Powiedz co i jak ,pewnie sie dogadacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no walsnie skoro gosciu co innego pisal w ogloszeniu a co innego otrzymales to z reklamacja do goscia.


rafka:125x55x55h

oświetlenie: 4x54w

cyrkulacja Marea 6000l/h JVP 5500l/h

obieg New Jet 3000l/h,

Odpieniacz DIY igła AM PH 2500l/h

25kg żywej skaly

10kg martwej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę w miarę możliwości takie rzeczy załatwiać poza forum, przynajmniej dopóki nie wyczerpiecie innych form kontaktu i mozliwości "dogadania" się między sobą. Jeśli już inaczej się nie da to proszę o priv. Ten wątek zamykam zanim rozpęta się kolejna "burza" ;).

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.