Jump to content

inmar

Szlachta Morska.
 • Content Count

  9603
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Kontakt

 • Strona WWW
  http://inmar.com.pl/

Informacje o profilu

 • Imię
  Marek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Jastrzębie Zdrój

Recent Profile Visitors

14717 profile views
 1. inmar

  Dokument Cites

  Ja się teraz zastanawiam jak ludzie będą sobie radzić,pewnie powstanie podziemny,czarny rynek,chyba,że ktoś tam na górze puknie się w głowę i zmieni ten przepis bo my raczej ratujemy rafę koralową i powinni nam jeszcze dziękować.Komuś przeszkadzał ten handel i zrobił zgłoszenie.
 2. inmar

  Dokument Cites

  Mi przekazał policjant,że to z wojewódzkiej przyszło polecenie.
 3. inmar

  Dokument Cites

  Kolega nawet nie wiedział po co idzie,miał wezwanie jako świadek i zrobili z tego sprawę.
 4. inmar

  Dokument Cites

  Chyba tylko to co sprzedawał.
 5. inmar

  Dokument Cites

  10 lipca dopiero.
 6. inmar

  Dokument Cites

  No i powiem,że to jest chore,nasz kolega ma zakończoną sprawę,oczekuje na wyrok i było bez żartów,zdjęcia i odciski palców jak u przestępców.Będzie miał prawdopodobnie wyrok w zawieszeniu na dwa lata.
 7. inmar

  Dokument Cites

  Dowiedziałem się,że te sprawy prowadzone są na podstawie ART.192 ustawy o ochronie przyrody. Art. 128. ochr. przyr. Odpowiedzialność karna za przewożenie bez zezwolenia przez granicę UE okazu gatunku chronionego Kto: 1) bez dokumentu wymaganego na podstawie przepisów, o których mowa w art. 61 wywóz roślin, import zwierząt lub jaj gatunków objętych ochroną, eksport okazów gatunków objętych ochroną ust. 1, lub wbrew jego warunkom przewozi przez granicę Unii Europejskiej okaz gatunku podlegającego ochronie na podstawie przepisów, o których mowa w art. 61 wywóz roślin, import zwierząt lub jaj gatunków objętych ochroną, eksport okazów gatunków objętych ochroną ust. 1, 2) narusza przepisy prawa Unii Europejskiej dotyczące ochrony gatunków dziko żyjących zwierząt i roślin w zakresie regulacji obrotu nimi poprzez: a) nieprzedkładanie zgłoszenia importowego, b) używanie okazów określonych gatunków w innym celu niż wskazany w zezwoleniu importowym, c) korzystanie w sposób nieuprawniony ze zwolnień od nakazów przy dokonywaniu obrotu sztucznie rozmnożonymi roślinami, d) oferowanie zbycia lub nabycia, nabywanie lub pozyskiwanie, używanie lub wystawianie publicznie w celach zarobkowych, zbywanie, przetrzymywanie lub przewożenie w celu zbycia okazów określonych gatunków roślin lub zwierząt, e) używanie zezwolenia albo świadectwa dla okazu innego niż ten, dla którego było ono wydane, f) składanie wniosku o wydanie zezwolenia importowego, eksportowego, reeksportowego, lub świadectwa bez poinformowania o wcześniejszym odrzuceniu wniosku, 3) wbrew zakazom, o których mowa w art. 73 zakaz posiadania, sprowadzania i obrotu zwierzętami gatunków niebezpiecznych ust. 1, posiada i przetrzymuje lub sprowadza z zagranicy żywe zwierzęta gatunków niebezpiecznych dla życia i zdrowia ludzi, lub je sprzedaje, wymienia, wynajmuje, udziela z nich darowizny lub użycza je podmiotom nieuprawnionym do ich posiadania - podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
 8. inmar

  Dokument Cites

  Beti,jak przeczytasz to możesz w moim imieniu zapytać na PW jak jego sprawa się toczy,może to pomóc też innym.
 9. inmar

  Dokument Cites

  @Kajto12345 Jest jeszcze na forum,jak sprawa się toczy ?
 10. inmar

  Dokument Cites

  OLX.ale chwilowo zdjąłem.Próbowałem i nadal próbuję sprzedać bardzo dużego hystrixa,ale nawet szczepki nikt nie chce od roku lub więcej.Ten koral to teraz chwast.
 11. inmar

  Dokument Cites

  Namierzyli i mnie,mam przesłuchanie 10 lipca i mam przynieść dokumenty cites.
 12. inmar

  Clarisea sk-3000

  Kupiłem tą 30-dziestkę i na razie jestem zadowolony,napiszę jeszcze po dłuższym czasie,na razie chodzi trzy dni.
 13. inmar

  Clarisea sk-3000

  Ja mówię o rolce 160cm szerokości.
 14. inmar

  Clarisea sk-3000

  Chyba kupię tą 30-stkę na próbę,trochę będzie zabawy z pocięciem na 15cm i nawinięciem na rolkę,ale jak się przyjmie to zamówię ten cały rulon i starczy mi na prawie rok.
 15. inmar

  Clarisea sk-3000

  Ja się teraz waham,którą kupić bo mam jakąś 40-stkę i jest stanowczo za gęsta.Te z linków się skończyły,inne są sprzedawane bez rolek a chciałbym wypróbować mniejszą ilość przed zakupem całej rolki.U mnie najlepiej sprawdzały się z DE dwie 20-dziestki złączone razem.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.