Jump to content

inmar

Szlachta Morska.
 • Content Count

  9295
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Kontakt

 • Strona WWW
  http://inmar.com.pl/

Informacje o profilu

 • Imię
  Marek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Jastrzębie Zdrój

Recent Profile Visitors

12311 profile views
 1. Przy zakupie ważny będzie kąt widzenia,nie wiem jaki miała poprzednia bo nigdzie w opisach nie jest wypisany.
 2. Kiedyś miałem kamerę,ale mi padła,później kupiłem inną,ale okazało się,że z bliska obraz był zniekształcony w rybie oko,to była kamera Tp-link Tapo C210 i sprzedałem ją koledze bo chciał do obserwacji.......... świnki morskiej (nie wiem który z nas bardziej śmiał się z drugiego) Chcę teraz kupić nową,ale za bardzo nie wiem na które parametry patrzeć by ponownie nie zrobić podobnego błędu.Problemem jest,że nie może stać dalej niż 120cm.Ktoś doradzi z wyborem ?
 3. Muszę napisać,że nie żałuję zakupu,jedynie było upierdliwe rozrabianie litrowych butelek i przeszedłem na rozrobione bańki 5 litrów.Pomału kończy się pierwsza taka bańka i wyniki są w granicach błędu a niejednokrotnie takie same.Staram się raz dziennie pomieszać taką bańką,nie wiem czy trzeba,ale tak robię.Wydłużyłem okresy kalibracji Kore z 4 na 5 tygodni na razie bo nie widzę potrzeby częściej a może nawet rzadziej będę robił jeśli wyniki się będą pokrywać z Hanną nadal.
 4. Ja też już w domu,jak zwykle fajnie było.Pomysł z grillami zamiast obiadu moim zdaniem trafiony.
 5. Ile generalnie będzie osób ? Ktoś już jest na miejscu ?
 6. Kiedyś bywała Milówka i Wdzydze.
 7. Nie mam nazbieranej wody do podmiany,dopiero po zlocie zrobię,ale nie polecam mojej wody bo mam wirki,na szczęście te nieszkodliwe.Może na zlot wpadnie Gibon to podwiezie mi nowy preparat na nie od Rafała Smolika.
 8. Po Równicy do dziś bolą mnie nogi.
 9. Najlepszy baniak był w Milówce,mały pokoik a wszyscy tylko tam siedzieli.
 10. Ano tak,w sobotę nie doprowadzamy do trzeźwienia po piątku.
 11. Generalnie,ktoś w piątek szybciej przyjeżdża ? Jest jakiś plan na sobotę oprócz trzeźwienia ?
 12. Ja się zastanawiam czy przyjechać bo w sobotę mi przypada podmiana wody i nie wiem co teraz zrobić
 13. Nie ma szans w ostatnim czasie,by Ph przekroczyło 8.Aktualnie rano 7,7 i wieczorem 9,91 najwyższy wynik.Kalkixer podaję w 11 dawkach w nocy po 250ml,jest mieszany przed każdym podaniem po 10 minut a w kolumnie znajduje się go kilkanaście cm na dnie.Reaktor wapnia chodzi na niskich obrotach,ostatnio odciek jest bardzo mały więc tej kwaśnej wody nie powinno być dużo.Teraz się zastanawiam co innego może zakwaszać mi wodę.Podaję AF Power Elixir,on obniża Ph,ale leję go trzy razy w tygodniu po 2ml a zalecają na moje akwarium po 40ml.Wiem,że niektórzy napiszą,że nie ma sensu z tym walczyć i tak często sobie odpuszczałem,ale wolałbym mieć wyższe.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.