Skocz do zawartości
magu

146l słonej wody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poniżej kilka fotek mojego akwarium. Baniak czasy swojej świetności ma już za sobą, jest przerybiony i pojawiły się zielone nitkowate glony, ale jeżeli teraz go nie pokaże to nigdy już tego nie zrobię. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to za około miesiąc pochwalę się nowym, większym zbiornikiem niestety już bez miękkich korali. Tak na marginesie cała skała wraz z koralami idzie do sprzedania, ale to za jakiś czas. A oto i fotki:

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwa fajne ale żółtek woła o pomstę do nieba :)_o


Pozdrawiam Wojtek

_______________________________________________________________________________________________

150l+53,20kg LR ,dsb,glonowy,4x24w miękkie,sps cyrkulacja4000l,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt jakis taki chudy :) ale widze ze ma duzo glonow do jedzenia wiec pewnie nadrobi. aqwa ładne. gratulaje


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle ci zarosło, a żółtka rzeczywiście mógłbyś nakarmić. Ja wypowiedziałem wojnę ksenii i wczoraj 2 godziny skrobałem. 1/10 załtwiona.


---------------------------

1100 w obiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale plaga xeni,antheli i innego miekkiegio badziewia,cale szczesnie,ze sie w pore tych korali pozbylem.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, faktycznie żółtek na tym zdjęciu wygląda jak szkieletor :) tak się jakoś wygiął dziwnie na tej fotce, tak czy inaczej dzisiaj poza kolejnością dostał glony nori, poza tym wpiernicza glony ze skał jak mała kosiarka, a ości pokazał bo przekorny jest. Ale jak już jesteśmy przy rybach to zobaczcie co mi się niedawno udało złowić, zdjęcia mało ostre ale to małe pterapogony.

pk.jpg

pk2.jpg

Co do Xeni to postanowiłem że wszystkie miekkie sprzedam razem ze skałą, jakoś serca niemam żeby je zniszczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

A te małe pterapogony , to świeżo po opuszczeniu pyska tatusia czy przeżyły już parę dni poza opieką ojca...

U mnie trzy dni temu samiec przestał jeść i wygląda jakby nabrał wody w usta...i mam zamiar uratować jak najwięcej małych...

W baniaku mam 3x Lysmata amboinesis,3x Lysmata wundermani,kraba pustelnika,salarias fasciatus,2xAmphiprion ocellaris, no i 2x pterapogon kauderni...

Jak na razie to poradzono mi odłowić samca do oddzielnego baniaka,lecz nie wydaje mi się to najlepszym pomysłem ,bo nie chciałbym go stresować...jeszcze z tego stresu "przełknie" i będzie po ikrze...

A jak u Ciebie się one wychowały i ile mają dni ?

Pozdrawiam....


tel.kon. 503-344-343 520 l słodkiego i odpalone solniczki...144x60x30,2 x 80x40x45,70kg LR,30kg LS,Tunze 6025,6045,6060,6100 ,VorTech MP40w,sea clone 100,Apf600,2x150W+2x54W,2x(3x24 W),trochę bajerów na profilux'ie...w planach 600 l i 450 l na jednym stelażu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe żyją poza pyskiem jakieś trzy, cztery dni, te na zdjęciu złapałem w panelu. Wychowanie tych gagatków to raczej trudna sztuka, bo ciężko je wyżywić.

(edit) Jeżeli chcesz się zająć hodowlą tych ryb to pogadaj z człowiekiem o nicku Qbab, zapewe pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.