Skocz do zawartości
TMK

dwa sklepy w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj trafiłam na Tatarską. Sklep działa tym samym miejscu trochę mniej baniaków. Czyli teraz mamy dwa francuskie sklepy :)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to napisz w jakich godzinach jest otwarty ten sklep na Tatarskiej no i mniej więcej jaki jest asortyment.

Pozdrawiam

Sebastian


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep otwarty stale od 10-19 .Zaopatrzenie zalezy od dostaw- akwariów mniej o połowę, a zaopatrzenie chyba podobne jak było nienajgorsze- co bedzie dalej zobaczymy.Wydaje mi się ze ceny wyższe niż byłya obsługa zielona zupełnie. Obydwa sklepy mówią ze nowy towar w czwartki. i jednak trochę inny zestaw gatunków.w jednym były ricordee w drugim nie .slimak którego kupiłam tez był w jednym,a w drugim nie.

Ale to nie temat na to forum- pozwoliłam sobie tylko zmieścic informacje ze mamy dwa sklepy w Krakowie. I kończę temat

No chyba ze w końcu Reef Shop zrobi porzadna filię:)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawy mają różne bo nie współpracują ze sobą i biorą od kompletnie innych dostawców. Na Tatarską lepiej dzwonić wcześniej (do Oliviera) bo te godziny otwarcia to raczej tak "na przyszłość" podane i często można pocałować klamkę.

Czy ta "zielona" obsługa to była starsza pani ? Stawiam, że to teściowa Oliviera :) W każdym razie nie taka zielona - widziałem jak robi testy :)


250 L obecnie drzemie i czeka na lepsze czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to była dziewczyna która zapewniała mnie ze sklep jest stale otwary


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... to widocznie od dzisiaj jest stale otwarty :) w zeszłym tygodniu ze 2 razy zaglądałem przejeżdżając i było zamknięte, zresztą sam Olivier mówił, żeby najpierw lepiej przedzwonić ..ale może właśnie się z tym uporali.


250 L obecnie drzemie i czeka na lepsze czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Krakowiacy :D Mam pytanie. Który sklep w Krakowie polecacie jako godny odwiedzenia? Chodzi mi, w którym jest najwięcej życia, na które można rzucić okiem. Jutro prawdopodobnie będę przejeżdżał przez Kraków i jak starczy czasu to może sobie jakiś odwiedzę.


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, na Tatarskkiej bez telefonu ani rusz- przejezdzawszy kilka razy mimo i zagladnawszy po drodze pocalowalem klamke... na Starowislnej przynajmniej maja otwarte w godzinach o ktorych pisza!


Niestety nie tak duza jak zamierzalem, ale praca w toku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tirno :

na Starowislnej przynajmniej maja otwarte w godzinach o ktorych pisza!

Dwie ostatnie wizyty skończyły się przeczytaniem kartek w stylu: "praca w terenie" oraz "Zaraz wracam"

To jest obłęd. Dlaczego nie można szanować rozsądnie klienta :) (uwaga do obu sklepów), jak się nie da utrzymać długich godzin otwarcia to niech je ograniczą ale będą w nich na miejscu. No chyba, że ja za dużo wymagam.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qbab nie strasz bo ja się do nich wybieram 14-ego po skałę. A jadę specjalnie z Kielc. Wcześniej może zadzwonię i upewnię się czy będą. Przy okazji wpadnę z żonką może na jakiś deser czy coś na rynek.


30x30x40 czyli 36 l od 14 02 2009.8 cm LS, 4 kg LR,oświetlenie Led na Cree DIY, Koralia Nano, kaskada Aquaclear 200, odpieniacz DIY, grzałka 50W, sól Kent.

Koszt postawienia.... znikomy w porównaniu do obecnie planowanego zbiornika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo się wkurzyłem :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dudu :

Qbab nie strasz bo ja się do nich wybieram 14-ego po skałę. A jadę specjalnie z Kielc. Wcześniej może zadzwonię i upewnię się czy będą.

Spisz sobie wcześniej numer telefonu do Xaviera, jak się wybierasz.

Nawet gdyby ich nie było gdy przyjedziesz to zawsze możesz zadzwonić i Xavier podejdzie bo nie daleko mieszka.

W ogóle powinieneś się wcześniej zapowiedzieć jak jedzesz specjalnie z Kielc żeby jakiejś roboty w terenie nie mieli :)

Pozdrawiam


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastek - nie żartuj :) - zapowiadać się, że przyjdę do sklepu ? Przyznaj, że mają obaj dziwne podejście do prowadzenia sklepów.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole się zapowiedzieć. Żebym nie miał niemiłej niespodzianki jak przyjadę. A są w razie czego jeszcze jakieś sklepy w Krakowie gdzie można kupić żywą skałę?


30x30x40 czyli 36 l od 14 02 2009.8 cm LS, 4 kg LR,oświetlenie Led na Cree DIY, Koralia Nano, kaskada Aquaclear 200, odpieniacz DIY, grzałka 50W, sól Kent.

Koszt postawienia.... znikomy w porównaniu do obecnie planowanego zbiornika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, wiem że to śmieszne :) ale tak jest i raczej nie mamy na to wpływu.

Są dni gdzie można iść w ciemno i będzie otwarte, ale nie kiedy jednak można pocałować klamkę, lub dzwonić do któregoś z nich aby podszedł, dlatego pisałem wcześniej żeby koleg się zapowiedział że będzie aby po darmo nie jechał z Kielc.

Pozdrawiam


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.