Skocz do zawartości
JODLA

Po pięciu miesiącach

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem bomba! Całość tworzy taką... całość właśnie :D:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Bardzo ładne. Jak na rafie. Gratulacje i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i super:clapping,jak bedziesz kiedys w Londynie odezwij sie,rowniez mam duze znizki w Aquatic Design Centre London jakby cos Cie interesowalo,zbiornik naprawde bardzo ladny


350 litrow Rena Aqualife,tunze 4*6045 ,deltec mce 600 turbo,266w t5 mix lps i miekkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie


370l.sump140l.deltec apf600.obiegówka eheim1262.cyrkulacja,tunze6045,i 2x6065,oświetlenie A.M. 2*150hqi,4*54 T5,50kg gruzu.w sumpie DSB+refugium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....kurcze fajne takie kostki, jeszcze przy takim ustawieniu gdzie ma sie dwie sofy, poranek ja jednej, popoludnie na drugiej :D(zeby tylko czas byl!) to tak jakby dwa akwaria sie mialo.

Bardzo naturalnie wyglada te wreb skalny, taka zatoczka, bardzo mi sie podoba :).

Jodla napisz prosze na jakim sprzecie prowadzisz zbiornik. Widze ze nawet Tubastrea zmalazla sie na Twojej rafie, jak czuja sie grzybki tak pod lustrem wody?

Pozdrawiam


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne!!!


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzybki mają się bardzo dobrze a przynajmniej tak mi się wydaje po zapaleniu hqi rozciągają się o jakieś 300%, sprzęt praktycznie żaden odpieniacz własnej roboty ala deltec na pompie eheim 1260 ze zmienionym wirnikiem na igiełkowy też własnej roboty i to już wszystko, co mam w sumpie od czasu do czasu wkładam węgiel i rowa phos. No i oczywiście dodaje magnez grotecha, kenta tech CB A&B i abc grotech. Niestety piasek z dna sukcesywnie odsysam przy każdej podmianie, ponieważ nie mogę go utrzymać w czystości, chciałbym go wymienić na bardzo drobny prawie taki jak mąka, ale niestety nie mogę nigdzie takiego dostać a pyzatym Niewinem czy to dobry pomysł i czegoś nie zchrzanie tą podmianką piasku. Acha no i dwie pompy do cyrkulacji chińskie po 5tyś l, czekam właśnie na głowicę ocean motion z Canady, bo zamówiłem w UK i po czterech miesiącach zwrócili mi kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pompy są schowane za skałą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jodla :

bo zamówiłem w UK i po czterech miesiącach zwrócili mi kasę.

A z jakiej firmy, bo ja mam na liste chyba z dzisieciu firm gdzie jak zaczniesz kopac i sprawdzac adresy to sie okazuje ze to jedna firma i idzie ostro na dno.

Aquarium Equipment

TheLivingSeas.co.uk

1st4Aquatics.com

Aquarium-Equipment.co.uk

Aquarium-Superstore.com

WaterhomeAquatics.co.uk

Aquatics-Kingdom.com

Biorb-Aquariums.com

Pond Equipment

Pond-Tec.co.uk

EverythingButWater.co.uk

Aquatics-Kingdom.com

Szkoda czasu i nerwow. Sprzedaja cos czego nie maja na stanie. Po dwoch tygodniach proponuja Ci cos innego, ty moziwsz nie oni Ci mowia ze sie nie znasz,a za chwile jak nie chcesz kupic ze jestes nie kulturalny.

Ostatni Pan mi powiedzial ze jak go nie przeprosze to mi nie odda kasy.

Wtedy powiedzialem cos co nie brzmialo jak przeprosiny. Zadzwonilem do PyaPal kasa byla za 2 dni.

Odradzam korzystanie z tych stron


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum sprzętu a efekt jak widać świetny! Jeszcze raz gratuluje!


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na stronie www.oceansmotions.co.uk to jest przedstawiciel na Europę firmy która to produkuje z Canady ale niestety gość o imieniu Bob jest jakimś oszołomem przez cztery miesiące pisał mi ciągle ze brakuje mu części z Canady w końcu jak je dostał to ma problemy z silnikiem i tak w kółko w końcu chyba zwątpił i wysłał mi kasę. Właśnie wczoraj napisałem prosto do Canady czy mi przyślą i ile będzie kosztowała przesyłka no i czekam na odpowiedz. Piszą na stronce, że wysyłają na cały świat i mają do wyboru 110v i 230v, więc niema problemu no i oczywiście cena jest niższa, bo u nich wychodzi OM Squirt 119f plus przesyłka. Stronka z Canady www.oceansmotions.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą angielskie firmy czasem potrafią rozbroić człowieka zero walki o klijęta olewają wszystko i wszystkich, oczywiście to nie reguła. Czas oczekiwania kosmiczny można się zestarzeć te kanapy kupiłem w dsf, no i już po 16 tygodniach miałem je w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny zbiornik jaka obsada rybna


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2xbłazen żółtek i hepatus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka nowych fotek

578-dsc_1627.jpg

578-dsc_1630.jpg

578-dsc_1632.jpg

578-dsc_1634.jpg

578-dsc_1639.jpg

578-dsc_1648.jpg

578-dsc_1649.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, no!:):)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne Panie ŚLICZNE :)


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.