Skocz do zawartości
Przemek

Reputacja użytkowników... - zrobione

Rekomendowane odpowiedzi

@Przemek

1. jak mam rozumieć słowa"To że jest to forum dyskusyjne to nie znaczy że można pisać o wszystkim w sposób dowolnie przez siebie wybrany."

czyli mam pisać to co chcieli by czytać inni?Nigdy! Oczywiście z regulaminem!

2 odnośnie zasad to kiedy mówiłem że można je łamać???

3 Twoja dyskusja po otwarciu tego wątku jest zupełnie nie potrzebna ,moim zdaniem powinieneś jako"szef"to wszystko podsumować po min. 2-3 dniach poczytać co piszą o punktach koledzy i podsumować oraz wyciągnąc wnioski,a nie dyskutować np. ze mną o "d*pie Maryni".


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rs :

@ robi, to ja napisałem o kompleksach. Daj mi punkcik, cooo :)

o nie tym to przegiąłeś grr.. masz u mnie minusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Śmiało, BartY, gdybym mógł to sam bym sobie jakieś minusy zaliczał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie afery z niczego, nie ma żadnego przymusu używania tej opcji, więc kto nie chce ten po prostu z niej nie korzysta.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusy i minusy moga byc przydatne szczególnie przy wątku Sprzedam/Kupie/ukradłem oddam :)

cos jak allegro, takie informacje, np. kolega MiQ szybka wysyłka, fajna pompka albo bandyta XXX wziął kase,, towaru nie wysłał.


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cieszę się że nie spotkałem się z zarzutem, że tworząc mapę użytkowników celowo zbieram informacje o ich miejscu zamieszkania - celem np. osobistego ich odwiedzenia i prowadzenia sprzedaży obwoźnej... Naprawdę już się o to bałem..

Przemek

"

Ha w sumie byłoby to całkiem fajne, korale do domu jak pizza na telefon;)


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kosiara :

Plusy i minusy moga byc przydatne szczególnie przy wątku Sprzedam/Kupie/ukradłem oddam :)

cos jak allegro, takie informacje, np. kolega MiQ szybka wysyłka, fajna pompka albo bandyta XXX wziął kase,, towaru nie wysłał.

W pełni podzielam te słowa.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się jednak o to by te plusy nie przesłoniły wam minusów. ("Miś")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek, dzieki z tym przekierowaniem, juz jest OK.

a w ramach tematu - plus dla ciebie :):)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.