Skocz do zawartości
juwewaldi

no i jest nowy TOTM

Rekomendowane odpowiedzi

Wow! ładna słona "kropelka"


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa te pomieszczenia z filtracja:D, eeeehhh ci amerykanie.... nic tylko miec kupe forsy...ale baniak jest extra jak prawdziwy kawalek rafy..

pozdro

m


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za sprzęt, który tam jest to by ładną chawirke postawił:), ale akwa ładniutkie i od razu rzuca się w oczy - porządek:).

Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiornik bardzo ladny, ale jestem przekonany, ze ta cala "control" to przerost formy nad trescia. Lubie dobry sprzet, ale troche jednak trzeba pozostawic naturze.


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jestem przekonany' date=' ze ta cala "control" to przerost formy nad trescia. Lubie dobry sprzet, ale troche jednak trzeba pozostawic naturze.[/quote']

ok, ale mając taki sprzęt jak przy tym baniaku, można w pewnym sensie "bezstresowo" rozkoszować się takimi widokami, a sam wiesz, ze taki "dobry sprzęt" duuuuuzo kosztuje....

pozdro

m


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja wiem czy bezstresowo:) wiecej elektroniki - wiecej okazji dla potwierdzenia tzw. "zlosliwosci rzeczy martwych". Sa rozne szkoly, ja wyznaje ta, ze im prosciej tym wygodniej i bezpieczniej.


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc moze miales okzaje sie o tym przekonac:D, tez jestem za prostota, ale z drugiej strony mozna sobie bardzo zycie ulatwic (tylko, czy wlasnie wtedy ta zlosliwosc nie daje znac o sobie? aczkolwiek nie chcialbym jej podpasc:D)....uups troche zeszlismy z tematu...:)...tak czy inaczej baniak wypas....

pozdro

m


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest to świetna aranżacja od razu widać że już kupując szczepkę koralowca "wiedział" jak będą wyglądać po kilku latach więc słowem jest to po prostu baniak z pomysłem TOTM jak najbardziej zasłużony :kapelusz


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie ten zbiorniczek nie podoba az tak jak inne ktore były zbiornikami miesiąca. wydaje mi sie ze troche za malo różnorodności w koralach i jednak bez piasku troszke mało atrakcynie baniak wygłada. ale jak to mówią o gustach sie nie dyskutuje. korale faktycznie ładne kolory i widać ze zdrowe. ja jednak uważam że baniak szymona jest ładniejszy.


akwarium 150x50x50,

Sump 120x40x40

Oświetlenie : Aqua Medic 2x150W HQI + 2x54 T5

Cyrkulacja : Tunze

Obieg : Tunze 1073.040

Sterowanie : Profilux II

Reaktor wapnia : Deltec FP509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.