Jump to content

SkoczekPL

Administrator
  • Content Count

    8160
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    15

About SkoczekPL

  • Rank
    Władca guziczków ;)

Informacje o profilu

  • Imię
    Rafał
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd:
    Lublin
  • Akwarium
    400

Recent Profile Visitors

7444 profile views
  1. Wstrzymaj oddech - sprawdzamy co się stało z szybkimi płatnościami - dam znać.
  2. Coś TY większość już nie trafia w klawiaturę
  3. Raczej stawiam na zwykłe i ludzkie przeoczenie. Seba znamy nie tylko z netu ale i "na żywca" - i to porządna firma jako człowiek. PS: To to moje miało być na Seba odpowiedzią ale widać klikaliśmy w tym samym czasie.
  4. Heheheh, no wiesz..... że co? niby starzy jesteśmy ?
  5. Hej mogę prosić o usunięcie konta? Pozdrawiam 

  6. TT strasznie coś namieszał a support ma w d.... żeby pomóc. @SHARK_2 już naprawione @VDR, @suseba - a tego nie było... już patrzę o co kaman
  7. Siema siema Jestem - i naprawiam. Zaraz będzie latać.....oby
  8. SkoczekPL

    Brak czatu

    cza było pisać na PW bo ja cały weeken w błocie się bawiłem brum brumem... już lookam
  9. hehehe no dobra, umówmy się tak - ja nie księgowa, Ty nie księgowy.. wiec dajmy spokój klepaniu wiedzy (np forum to nie DG) i mówmy się że osoby odpowiedzialne - fiskalnie dadzą sobie radę
  10. robię, chwila I oto mi chodziło . ???? a teraz ?
  11. serio ? zawsze szukali i takie ich prawo, może też będą chcieli paragonów lub FV od osób sprzedających szczepki np - w końcu też powinni wystawić jakieś papiery skoro robią to częściej niż okazyjnie ? A na poważnie.... Wszystkie "paragony czy FV" będą dostępne elektronicznie a jak ktoś będzie miał z tym problem to będą wysyłane pocztą. A swoją droga... nie do końca masz racje - przykład - zamów kuriera - dowolnie gdzie i pokaż mi paragon Są pewne wyjątki w transakcjach bezgotówkowych.
  12. BonaFide - czyli właściciele Reefshop i Nano (nazwa BonaFide występuje przy numerze konta) Paragon / FV oczywiście na życzenie klienta ( a całość będziesz miał w panelu swoim)
  13. nie, to bład i zaraz poprawie 30 miało być żeby moc pisać - tak jak kiedyś było 50
×
×
  • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.