Skocz do zawartości
bandoG

Czołg Miesiąca

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zainstalowałem sobie program o dumnej nazwie

"English Translator 3". Ma on opcję tłumaczenia stron

Od razu przetestowałem ją na http://reefkeeping.com/issues/2004-01/totm/index.htm

oto krótka próbka:

"Wprowadzenie

Pierwszy i pierwszy, chciałbym podziękować ludy tu w Rafie Centralnej i Reefkeeping Czasopismo dla wybierania mojego czołgu, by być pierwszy Czołgiem Miesiąca dla 2004. Co honor, który to jest! Są jakieś naprawdę zdumiewające czołgi tam to oczywiście dobrze jest uważany na siebie z przez zaangażowany ( i często nawiedzony!) refować hobbistów. Ponieważ często ośliniłem się przez przeszłe czołgi miesiąca, to jest właciwie sen ziścić się, że mój też jest rozpoznawany, jest specjalnie z powodu tego mała wielkość, prostota i gospodarka."

... tak to bardzo przydatny program, wydaje mi się, że tekst jest 'lekko' mniej zrozumiały po tłumaczeniu.

Pozdrawiam autorów programu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , mam ten program ale jeszcze go nie instalowalem heh .chyba sprawdze :)

Sluchaj w necie sa jakies napewno lepsze tlumacze , kiedys ktos podal nawet calkiem dobry , nie pamietam dokladnie ..ale wydaje mi sie ze Marx Ty podawales cos takiego ..?


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

babelfish jest naprawde niezły - co prawda tez takie "krzaczki" robi ale jak sobie nastawie tłumaczenie strony z japońskiego na angielski to i tak więcej rozumiem niż z japońskiech robaczków lub z francuzkiego który jest dla mnie tak samo zrozumiały jak japoński :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL!!!! Niezle, ale na upartego wiedzac, ze "tank" znaczy tez "zbiornik" mozna sie domyslec o co mniej wiecej chodzi :D

"Ponieważ często ośliniłem się przez przeszłe czołgi miesiąca..." to jest najlepsze :) Czy ten program jest freeware czy trzeba za TO placic?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w media markt jest teraz jakiś translator za 11zł. nie jest zły(na pewno zabawny), chociaż nadal ma zacięcie militarne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Behälter jest juz troche blizej niz czolg. ale i tak maslo maslane :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.