Skocz do zawartości
W32darWin

Jaka obsada blaznow?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Mam 2 ocellarisy i chcialbym wpuscic do nich jakies inne blazny. Generalnie chcialbym jakas odmiane o porownywalnych gabarytach. Jakies 2 sztuki. I zastanawiam sie jakie inne ryby moglbym trzymac z nimi. Moze jakies pokolce? flavenscens lub (i) hepatus (jakies s-ki)? Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 200L moze byc problem z druga para blazenkow, ta pierwsza moze byc agresywna. Pokolec do 200L to tez troche nie pasuje... pomysl o jakis babkach, slizgach, okoniach rafowych, moze jakas Centrpyge, jesli Ci na koralach tak mocno nie zalezy :waving wybor jest spory.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam same miekkie ale nieflugo chcialbym wejsc z czyms twardym. Najpierw z LPS a pozniej jakies SPS, wiec zalezy. Myslac o pokolcach, myslalem o malych egzemplarzach a jak by urosly to przeprowadzka. Szkoda ze blazny kompletnie odpadaja - no ale trudno. Hmmm ciezka sprawa. Wszystkie ladne ryby podjadaja korale:(.


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w 180l ocellarisy ukwiale i dwie zebrasomy ok.8-10cm, nie widze zadnego problemu w takiej obsadzie. oczywiscie pytanie czy midiflotor poradzi sobie z wiekszym obciazeniem pokolcami (a konkretnie ich odchodami). ja mam tunze pozycjonowany przez producenta do 500l.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w akwa mialem pare ocellarisow i frenatusow kadza z swoim ukwialem w 160L

mialy swoje terytoria ktore pilnowaly, przeganialy sie z nich na wzajem i nic pozatym

szczeze mowiac wszystko zalezy od tego jak daleko od siebie beda, ja problemow nie mialem :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z druga para blaznow bedzie problem bo ocellarisy siedza w zoa a ukwial ktory jest potencjalnym mieszkaniem dla kolejnej pary jest 20 cm od zoa:(. A co do odpirniacza to faktycznie moze byc problem:(. Chyba trzeba bedzie jakas inwestycje z odpieniaczem zrobic:). Dzieki za podpowiedzi.

Pozdawiam


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.