Skocz do zawartości
magu

[S] 25kg SKAŁY Z KORALAMI - NIEAKTUALNE

Rekomendowane odpowiedzi

NIEAKTUALNE!

Z uwagi na zmianę koncepcji zbiornika rezygnuje całkiem (lub prawie całkiem) z hodowli korali miękkich (obecnie w baniaku mam tylko takie koralowce) nie bardzo uśmiecha mi się ich cięcie i sprzedawanie pojedynczo, a to dlatego że w większości korale poprzerastały do skał i tworzą spore kolonie (zamiast cięcia byłoby skrobanie), więc sprzedaje całą swoją skałę, około 25kg wraz z jej zawartością taką jak:

Sarco (duży około 12-15cm)

Campnella (duża około 25cm i sporo małych szczepek ok. 10cm każda)

Sinularia zielona (około 8-10cm dwie sztuki)

Zoanthusy zielone (około 30 kapeluszy)

Xenia pulsująca (około 20 krzaków )

Xenia egipska (około 20 krzaków)

Anthelia (dużo nie bardzo wiem jak to policzyć )

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Na skale jest bardzo dużo rurówek, osiadłe ślimaki, na bank są dwa czarne kraby (nieszkodliwe).

Sprzedaje tylko skałę i korale bez ryb, krewetek, krabów i innych żyjątek, które powędrują do większego zbiornika. Skała obrosła zielonymi glonami nitkowatymi bo ostatnio mam przerybienie w zbiorniku i odpieniacz (miniflotor) raczej słabo sobie radzi, jest kilka aiptazii, które przed wysyłką postaram się zniszczyć.

Cena za całość to 800zł, odebrać można osobiście (preferowane) w Skarżysku-Kamiennej lub wysyłka konduktorska lub kurierska (tyle że nie wiem czy taką wielką pakę ktoś zabierze), kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAkbys podzielil bylbym chetny :waving i to od razu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@magu priv.


30x30x40 czyli 36 l od 14 02 2009.8 cm LS, 4 kg LR,oświetlenie Led na Cree DIY, Koralia Nano, kaskada Aquaclear 200, odpieniacz DIY, grzałka 50W, sól Kent.

Koszt postawienia.... znikomy w porównaniu do obecnie planowanego zbiornika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.