Skocz do zawartości
robi

Nowy odpieniacz Royal-Exclusiv Alpha

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie 200 dolcow zniżka i dostawa gratis ,( szkoda że tylko w USA)

http://www.premiumaquatics.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=VX-A250&Category_Code=Vertex


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mi sie nie podobają odpieniacze z tę stożkową rurą :/. I to żeby royal się zdecydował eh ten marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaką pompę montują do tej maszynki, z igiełkowym, czy wzorem KZ zwykłą na bekecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest nowy BK, widziałem je prawie rok temu tyle że nie są przeznaczone na europejski rynek. Są wyposażone w pompy z wirnikiem igiełkowym jak w supermarines. Jak rozmawiałem z Klausem w europie nikt miałby ich nie kupować bo są gorsze od klasycznych ale amerykanie takich chcą, bo teraz taka moda. Myślę że teraz w "Royalu" przemyślą sprawę i puszczą je na europejski rynek bo klienci w europie też takie chcą.

Pozdraiam

Łukasz


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haitaler, co do tego "mescha" to z tego co slyszałem Royal prowadził badania na takimi wirnikami i w końcu zrezygnował, czyżby coś się zmieniło? Czyli mamy juz stożek, ja w każdym razie czekam na odpieniacz Royala na Beckecie i jestem pewien że się doczekam, bo wszystko wskazuje na to że przez KZ-ta Royal mocno dostaje po tyłku...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym też taki chętnie kupił - pod warunkiem, że korpus będzie we wzorki pasujące do mojej tapety w pokoju :) Te dwa BK co mam (tradycyjne) też są w sumie bardzo dobre, no ale niestety korpus mają przeźroczysty :) A już w ogóle jakby zmienili tę czerwona rurę na niebieską..to normalnie HIT ..wow :) Ktoś kiedyś wymyślił powiedzenie, że można zrobić z igły widły - a teraz to się robi z igły beketa.

Teraz całkiem poważnie : na temat wyboru się nie dyskutuje bo to indywidualna sprawa. Może kiedyś w ramach porównania sam się skuszę na stożkowego BK..nie mówię NIE. Ale póki co nie widzę powodu coś co bardzo dobrze spełnia swoją rolę zamieniać na coś co zapewne ma podobną opinię (tyle, że inaczej wygląda). Jedyne co mnie mogłoby przekonać to fakt, że jak dotąd z fabryk Royala wychodzą same dobre produkty. Mercedesy z zasady można kupować w ciemno, tak więc choć stożkowego BK jeszcze nie mam - w ciemno polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.