Skocz do zawartości
TMK

płyn do kalibracji

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje 7 i 9 pytanie gdzie w miarę tanio i nie w hurtowych ilościach (nie potrzebuje 5 l) mogę takie coś dostać? Kraków lub wysyłkowo.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz to proponuje kalibranty w proszku do rozrabiania samemu w 50 ml wody destylowanej , sa swieze i dokladniejsze , z tego wzgledu kupilem wlasnie w proszku poniewaz nie raz kupilem gotowe i byly jakies zwietrzale i niedokladne .

50 kapsulek w jednym pudeleczku Ph7 i drugim Ph9 , po rozrobieniu dokladny jest przez najmniej pol roku , wiec napewno tyle nie bede potrzebowal :D

Chetnym moge odsprzedac troche , sa to kalibranty Ph firmy CHACH .

pozdr...

Ps; 5 zeta za jeden kalibrant , kto da wiecej ?:D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w Polskich Odczynnikach Chemicznych maja swoja strone.

Ja kupuje bezposrednio u nich maja swoja filie w Katowicach w Bielsku chyba tez jest.

Maja rozne opakowania ja kupuje po100ml

Pozdr Edek


Akwarium 360l sump 120l oświetlenie 2 X 150W HQI + 2 X 54W actynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem w Krakowie na placu żydowskim na ulicy Mostowej w cenie 10zł za sztukę pojemność 100ml i jestem zadowolony na opakowaniu możesz sprawdzić datę ważności ten sklep został mi polecony przez innych morszczuków z Krakowa więc jest sprawdzony. Możesz również kupić w Krakchemi w sklepie z odczynnikami ale tam nie mają na stanie trzeba czekać na zamówiony towar cena taka sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep POCh mam pod nosem :D , a chcialem sprobowac tych w proszku.

pozdr... Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pisze do Ciebie na gadu i mam gula bo cos gadulec niedziala cyhba...

Odezwij sie BartY.

nara


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odezwiesz sie jak bedziesz na gg .

Tak to wyglada , proszek hermetycznie zamkniety w plastikowej tubce , jeden zoltego kolorku drugi jest bialy , po rozpusczeniu w 50 ml wody (destylowanej) ten zolty zmienia zabarwienie na zielony (Ph7) drugi bialy pozostaje bialy (Ph9) w ten sposob otrzymujemy swiezy , dokladny kalibrant do elektrod Ph ,...tak dla wiadomosci podaje;)

pozdr...

PH79.JPG


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim, skorzystałam z rady siatkarza, byłam już w tym sklepie ale jakoś nie zajarzyłam ze maja bufory,


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tych pudelkach pisze "tampony", a te woreczki to podpaski?

:D:D:D:D


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowi sie pisze "cieciu ", tylko jest napisane :D:D:D:D i nie wszystko co jest napisane na tym pudelku musi tym doslownie byc , a co jest zawartoscia pudelka sam widzisz , wiec domysly o "tamponach" opowiedz zonce :D hehe


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wysylaj tego przez granice, bo za taki bialy proszek to mozna ladnie beknac.... :D


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze rozwijamy przemyt narkotyków w podpaskach i tamponach :D


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mi lepiej powiedz ,czym ta zywa skale opilowac ..?

Mam stalowa pilke ,ale nie wiem czy sie gdzies nie nawbija jakich opilkow ...? nigdy tak nie pilowalem skaly , sieknac mlotkiem to moze zle peknac ..:]

Ze sie tez takie krowskie kawaly trafily ..heh

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kumpla uskutecznialiśmy metodę kombinowaną - lekkie opiłowanie brzeszczotem i potem stosowanie radzieckiej mechaniki precyzyjnej - młotek. Przy okazji okazało się, co to była za skała (szkoda gadać). Efekt niewiele różniłsie od zamierzonego.

PZDR

Piotr


Utwierdzam się w przekonaniu, że praktyka bardzo różni się od teorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acidex :D kope lat stary przyjacielu;) hehe wlasnie tak zrobilem jak napisales wielkie dzieki :D

pozdr..

tutaj , jakby ktos jednak wolal w jezyku niemieckim na temat kalibracji elektrody i ogolnie o wartosci Ph .

http://translate.google.com/translate?hl=de&sl=en&u=http://www.reefkeeping.com/issues/2005-02/rhf/&prev=/search%3Fq%3Dhttp://reefkeeping.com/issues/2005-02/rhf/index.htm%26hl%3Dde%26lr%3D%26rls%3DGGLD,GGLD:2005-06,GGLD:de


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.