Skocz do zawartości
Henki

RED SEA MAX 130

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar zacząć przygodę z akwarystyką morską i mam pytanie czy taki zestaw a chodzi o 130 http://www.redseamax.com/redseamax/250Temp/redseamax/index.html jest dobrym rozwiązaniem?

Czy mogły by się wypowiedzić osoby które mają takie awarium(i nie tylko) jak jest z jakością i eksplatacją.

Czy wogóle warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wygląda ładnie, pytanie jaka cena, oraz jaka wydajność.J co z dostępnością:) Proponuję skompletować coś samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym sklepie znalazłem za około 2800zł. Pewnie bym skompletował coś sam ale już by to tak ładnie nie wyglądało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Henki, zaczekaj trochę, Aquel będzie miał trochę mniejszy baniak za dużo mniejsze pieniądze.


rafka 112l,Deltec MCE600, ProfiluxII+Ex,Powerbar 6D-D, pompa doz.GHL,2xTunze 6045, dolewka Tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Za 2800 to znajdziesz sam baniak, bez szafki i zestawu startowego, gdyby teraz EUR nie stało tak wysoko to by opłacało Ci się zamówić z Niemiec, ja zamówiłem za niecałe 810EUR (cały zestaw z szafką i zestawem startowym)z przesyłką(ale kupowałem w zeszłym roku jak EUR było po 3,25:D). Chyba, że masz tanio kupione euro to na www.aquaristic.net znajdziesz takie coś, ewentualnie zobacz, bo sam baniak może być taniej.

PS. ja dołożyłem tylko TUNZE6025 i zobaczymy jak to będzie hulać, jeden kolega z forum ma taki baniak i jest zadowolony, we wrocławiu też w sklepie śmigają, fajnie to wygląda

pozdrawiam

maciek


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może poczekam aż euro spadnie heheh :) Czyli jeśli nie brać cenę pod uwagę to godny polecenia zestaw...

Chyba że Aquel jak pisał kolega wcześniej będzie fajnym zestawem,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na aquaela, wolę mniejsze 90 l to aż aż. Opis i reszta wydaje się ok tylko nie wiem jaki bedzie odpieniacz...


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze Ci powiedziec ze zestawik wsumnie fainy i estetyczny dla mnie troszke za malyl .mozesz sobie zawczasu kupic jakis filtr i pompe cyrkulacyjna bo to co tam jest nie wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić o jakieś namiary na ten baniaczek aquaela, z ciekawości bym obejrzał. Z góry dzięki.

pozdrawiam

maciek


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.