Skocz do zawartości
Marx

kupie pompe obiegowa ~2000l/h

Rekomendowane odpowiedzi

moze byc:

AM OR 2500

AM PH 2000

lub inna podobna, oczywiscie w dobrej cenie


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 3500 mogłaby być?


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, ale cena bedzie duuzo wyzsza


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam popme hydor 1500L - praktycznie nowa bo tylko tydzien u mnie w akwa siedziała

oddam za 100zł - w sklepie 230zł zapłaciłem :D

nie za mała?


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj SMK ta pompa jest do baniaka 200l tak ?:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ją do 120L ale była za mocna na cyrkulacyjną jak dla mnie więc jest do wziecia

oto dane z pudełka:

model - Hydor SELTZ M10 II

wydajność - 1500L/h

wysokość podnoszenia wody - 215cm

pobor mocy - 35W

zalecane akwarium 200L

praktycznie nóweczka - siedziała w moim akwa kilka dni

kto daje 100zł ten bierze :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz po prostu cene tu albo w prywatnej wiadomosci


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak siatkarz dowiedziałeś się czy starczy taka pompka na ta odległość jak chciałeś? Bo pompka jest do wzięcia jeszcze.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany jak najbardziej. Będę wdzięczny jak podasz mi stronę gdzie mógłbym o tej pompie przeczytać ewentualnie napisz jakie są parametry tej pompy. Niestety nikt nie może zapewnić że ta papa będzie i będzie w stanie przepompować wodę na odcinku 12m przy różnicy poziomów 2m wężykiem 6mm. A może któryś z morszczuków z forum będzie znał odpowiedz z góry za dzięki. Smk ale jeżeli nie będzi ci przeszkadzać to tez możemy rozważyć taka ewentualność że kupie od ciebie ta pompę ale żebym miał możliwość zwrotu jak nie będzie w stanie przepompować, oczywiści koszty przesyłki pokryje pozdrawiam Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.