Skocz do zawartości
gregor.gg

rysy na szybie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie morszczaki.mam kilka rysek na jednej bocznej szybie na szczescie przod jes w idealnym stanie,macie moze jakis pomysl jak to usunac,sa jakies srodki ktorymi mozna te ryski wyczyscic.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RowaPolitus to zestaw do usuwania rys i polerowania szyb, nie zawiera substancji szkodliwych które mogły by przeniknąć do wody. Po zastosowaniu ROWApolitus zauważalna jest organiczna ilość zbieranych osadów i alg na szybach akwarium dzięki utworzonej specjalnej powłoce ochronnej.. RowaPolitus jest prosta w użyciu i bardzo wydajna (10 ml/m2). Polerowanie szyb jest wymagane raz na 2-3 lata pozwoli to uzyskać lepszą przejrzystość szyb/


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie wrzuc w wyszukiwarke forum haslo rysy i znajdziesz sporo postow na ten temat.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem ten wynalazek Rowy i będzie u mnie za kilka dni. Jak chcesz to poczekaj, napiszę co i jak.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zestawy z allegro za 59zł - usuwają nawet głębogie rysy - potem wystarczy umyć dobrze szybę.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedzi,rysy sa od zewnatrz.Guliwer 777 oki poczekam na twoja opinie na temat tej rowy,az tak mi sie nie spieszy.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez poczekam,mam kilka rys,tak to jest kupywac uzywane zeczy


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ktore zestawy polecacie jakies linki mile widziane bo ja kupilem na allegro tlenek ceru nazywało sie to hartpolish za 59 zl koncowka polerujaca do wiertarki i tylko moge powiedziec ze jest do du.. Szkoda kasy polerowalem ze trzy godziny i nic. Mam nie duze ryski od czyscika i nawet takich to dziadostwo nie usuwa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak macie rysy od zewnątrz to zastosujcie to co poleca Przemek.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki tylko przeczytajcie sobie neutralne komentarze gdzie ludzie pisza ze jest dobry kontakt ze sprzedawca ale preparat nie usuwa rys z szyb. Zreszta tak jek ten zakupiony przeze mnie. Rozmawialem ze szklarzem i powiedzial mi zeby dac sobie spokoj z tymi preparatami bo one nie nadaja sie do niczego.

Mam pytanie czy komus udalo sie kiedys usunac najmniejsza ryske takim preparatem??? Bo jak dla mnie jest to zwykle oszustwo. No chyba ze ten preparat rowy za 140 zl jest taki super.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
guliwer777 :

Witam

Kupiłem ten wynalazek Rowy i będzie u mnie za kilka dni. Jak chcesz to poczekaj, napiszę co i jak.

Pozdrawiam

No i co dziala ten wynlazek

e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.