Skocz do zawartości
pooh

Sugerowana dieta dla A. ocellaris

Rekomendowane odpowiedzi

moge prosic o sugestie bardziej doswiadczonych kolegow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smalec, kiełbacha, dużo keczupu :)

A poważnie, to one są wszystkożerne, więc wrąbią co leci. Nie musisz im specjalnie pichcić smakołyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja karmie 2x omega one w platkach z czosnkiem i 1x mrozonka czerwonego planktonu, oczywiscie wszystko w malych porcjach :) widac, ze male lubia to jesc, ale staram sie nie karmic ich do syta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moim podaje soowca bez dodatkow. Ale siamaja tez pokarm mix dla korali: bosmiden, ikra, cyklop.

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli, jak planuje:

1.cos w platkach (no jest wybor)

2.cos w granulacie (tu tez)

(namaczane w witaminkach raz na jakis czas)

oraz

3.mrozonki z czerwonego planktonu

4.pokarm z kryla

5. i (z zywego) artemia

bedzie ok i rozmaicie ?

a i krewety cos z tego skubna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozmaita dieta. Ale jak juz ZenonPL powiedzial one zjedza wszystko co in dasz. Moje nawet glon smakowaly:). A krewetki zjedza wszystko co drobne


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez OMEGE ONE od czasu do czasu podaje i nie gardza. A ten pokarm podobno bardzo dobry jest


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LiZaRd

co tam takie namaczanie...

jakbys widzial polke (ok. 20 pokarmow) dla moich podopiecznych z Malawi...:)

dam rade:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest dobry, jakos nie odwazylem sie jeszcze sprobowac :) ale blazny wcinaja ze smakiem, rano i przed spaniem, a w poludnie dostaja mrozonke :)

co do arsenalu z malawi :) zastanawialem sie przed zalozeniem akwa, czy moze nie zrobic sobie wlasnie malawi, ale padlo na morszczyzne :) i wciagnelo na dobre! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, cos w tym jest... w Malawi z calkiem dobrymi efektami "bawie" sie juz kilka lat...

ale morszczyzna wciaga coraz bardziej i zona z niepokojem zaczyna sie dopytywac, czy aby drugiej "wanny" nie wstawie do sypialni:shocking

poki co malenstwo 90l wystarcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja karmie swoje poklce ( a mam ich sporo) dietę 4 kostki krylu drobnego, 3 kostki lasonogi, 3 kostki artemi i 1 kostkę miesa z krewetek piaskowych. (KUPUJE TEŻ ZWYKŁE SUSI PŁATY Z TESCO, KROJE NOŻYCZKAMI NA PASKI 3 CM SZEROKOŚCI, ZWIJAM I PODAJĘ W KLLIPS) mrożony pokarm dziele na 3 karmienia dziennie. a klipsy (2) z sushi podaję raz na 2 dni.:-))))))


akwarium zostało zaprojektowane z moją pomocą, ale głównie z a pomocą łukasza kur który pomógł mi bardzo na początku i podczas trudniejszych czasach ze zbiornikiem.

Dzięki Łukaszku!!!:-))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drobny pokarm dla pokolców umnie jakos niegra roli bo niechce im się gonić te małe cząsteczki!!!


akwarium zostało zaprojektowane z moją pomocą, ale głównie z a pomocą łukasza kur który pomógł mi bardzo na początku i podczas trudniejszych czasach ze zbiornikiem.

Dzięki Łukaszku!!!:-))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze nie musisz nic kupowac te pokarmy ktore masz z malawi beda odpowiedznie, blazenki sa wszystkozerne.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie, jak popatrze na sklad Dainichi, Hikari i OSI to masz w 100% racje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli mowisz o Dainichi to zostaje tylko "przemyt" ze Stanow:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.