Skocz do zawartości
Przemek

konkurs fotograficzny dyskusja..

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświecony dyskusji w związku z konkursami fotograficznymi..

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie zamknietego wątku to fajnie ze jakies firmy zaczely interesowac sie naszym forum. Moze by tak nawizac jakis kontakt z czasopismami akwarystycznymi i wyniki konkursu opublikowac w numerach co o tym sądzicie?


rafka:125x55x55h

oświetlenie: 4x54w

cyrkulacja Marea 6000l/h JVP 5500l/h

obieg New Jet 3000l/h,

Odpieniacz DIY igła AM PH 2500l/h

25kg żywej skaly

10kg martwej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzio,

Obawiam się, że nie możliwe jest pojawienie się w czasopiśmie Korale jakiejkolwiek wzmianki o tym serwisie, a szkoda.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli mozna wiedziec to czemu? Sa tez inne czsopisma np. " magazyn Akwarium" , "Nasze Akwarium"


rafka:125x55x55h

oświetlenie: 4x54w

cyrkulacja Marea 6000l/h JVP 5500l/h

obieg New Jet 3000l/h,

Odpieniacz DIY igła AM PH 2500l/h

25kg żywej skaly

10kg martwej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ serwisy takie jak ten(czy aquareef) traktowane są przez "tradycyjne" czasopisma jako swego rodzaju konkurencja..

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie ze ktoś będzie trzymał "lape" na tym wszystkim , z drugiej sam nie wiem , jury ???? - nie lepiej rozwiazać to na zasadzie sondy ? mi sie podobaja blondynki a zone mam czarnowłosą , innemu podobaja sie rude a żyja z blondynkami ..jeszcze innym podobaja sie koledzy z pracy :) . Jeśli skład jury bedzie miał ten sam gust to tylko mniejsza cześć nadesłanych fotek bedzie miała jakieś szanse . Nagrody chyba nie są konieczne( ale fajnie że są) bo tak naprawde liczy sie uznanie innych .Co do danych osobowych , czy nie wystarczy nick i oświadczenie o prawach autorskich ( jeśli ktoś je złamie to namierzenie takiej osoby nie jest trudne ). Można by było jeszcze rozgraniczyć konkurs na fotkę o tematyce ...akwarium , real , humor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście że tak będzie - każdy z użytkowników nano-reef będzie mógł zagłosować na jedno zdjęcie.

Żury będzie jedynie interpretować wyniki i ewentualnie interweniować - w przypadku sztucznie zawyżanych głosów(poprzez wielokrotne rejestracje z danego adresu IP) itd.

To jedyna rola żurów.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to Ok :)

edit

a jeszcze jedno Przemku

Nie wkrecaj w jury Qbaba bo on fajne foty robi , a jako nadzorujacy nie bedzie mógł brac udziału, a szkoda by było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem że sponsorzy oczekują klarownych zasad??, a co z osobami z marca tez się załapia na nagrody, czy obowiązuje to dopiero od kwietnia??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody zostały ufundowane w konkursie kwietniowym.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku, czy już po zagłosowaniu (tzn zakończeniu trwania głosowania) będzie można zobaczyć kto na kogo głosował ?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Teoretycznie taka możliwość istnieje, choć lepszym rozwiązaniem jest gdy głosy są anonimowe - kto wie, może jakiś Twój serdeczny kolegae nie chce Ci zrobić przykrości - bo głosował na inną, akurat tym razem bardziej podobającą mu się fotkę? :)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze glosowanie nie odbylo sie do konca sprawiedliwie.

Ja glosowalem 3razy i za kazdym razem moj glos zosta dodany. Jeszcze niedawno bylo 2 liderow z fotkami a teraz zdjecie ktore nie moglo nawet pomyslec o rywalizacji (moje prywatne zdanie i licza wczesniejszych glosow) ma najwiecej glosow. Cos tu jest chyba nie tak. I w ogole to czemu moga glosowac osoby z poza forum - nie logujac sie i majac zmienne ip mozna cykac na swoja fotke do bolu.

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego sympatyczny (masz trudny nick, nie chce nic przekręcić), a powiedz no mi po jaką cholerę głosowałeś trzy razy?

I po co piszesz że można cykać na swoją fotkę do bólu? Tym co napisałeś udowadniasz że nie powinieneś w ogóle brać udziału w konkursie w ktorym naważniejsza jest ZABAWA, a udział w nim biorą ludzie ktorych łączy wspólna pasja... Żenada po prostu... Nic już nie pisz...

Pozdrawiam NORMALNYCH uczestników konkursu

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale chyba mnie zle zrozumiales. Ja nie bralem udzialu w konkursie. A glosowalem 3 razy z czystej ciekawosci. Pasja, pasją ale jak ktos cyka w swoja fotke kilkadziesiat razy to juz nie jest pasja tylko chec wygranej - chora rywalizacja. Przymykanie oka na to jest rownoznaczne z pozwoleniem na oszukiwanie. Beda nastepne konkursy i beda wygrywac kiepskie zdjecia bo ktos ma wiecej czasu na siedzenie przed kompem. A stwierdzeniem "Pozdrawiam NORMALNYCH uczestników konkursu" obrazasz mnie jakby nie patrzec.


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrażam Cie zupełnie celowo, tak jak Ty obraziłeś UCZCIWYCH klubowiczów. Powiem Ci tylko tyle że jak ktoś chce oszukać to oszuka, bez względu na to jakie zabezpieczenia trzeba bedzie obejść, tylko powiedz mi jaka jest satysfakcja z takiej wygranej... Głosowałeś trzy razy z czystej ciekawości? Daruj sobie, ale skąd taka ciekawość skoro umawialiśmy się że każdy oddaje jeden głos? Czy jeśli na opakowaniu ryżu jest napisane żeby gotować 20 minut to gotujesz 60 minut z czystej ciekawości?

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie myslalem ze to co masz w opisie jako zajecie to prawda. Moze az tak wielkim chamem nie jestes ale prostakiem za to maksymalnym. Powiedz mi kogo obrazilem i w jaki sposob? UCZCIWYCH klubowiczow jak?

W sumie to nie musisz mi juz odpisywac bo ta rozmowa do niczego dobrego nie prowadzi. Poruszylem temat celem uswiadomienia o nieuczciwym podejsciu do konkursu, wyszla jakas burda.

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poruszylem temat celem uswiadomienia o nieuczciwym podejsciu do konkursu, wyszla jakas burda.
zapomniałeś dodać że celem uświadomienia o WŁASNYM nieuczciwym podejściu... A prostakiem moze i jestem, ale przynajmniej uczciwym...

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie ma sensu się kłócić - faktycznie jest to moje niedopatrzenie i biorę winę na siebie - nie wiem dlaczego zabezpieczenie dla niezalogowanych użytkowników nie zadziałało - teraz to zmieniłem - od nowej ankiety będzie to już działało poprawnie.

Zresztą najprawdopodobniej od nowej sondy będzie nieco inna formuła konkursu. Potraktujmy ten konkurs rozruchowo - liczę że więcej było uczciwych niż nieuczciwych użytkowników.

Liczę także na dużo większą frekwencję w następnej edycji - tym bardziej że nagrody będą także dużo bardziej atrakcyjne.

Dziękuję za wszelkie uwagi - i miłego grillowania i piwkowania życzę.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milego weekendu [green]wszystkim[/green] zycze

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej, zeby nastepna ankieta byla dostepna dla uzytkownikow, ktorzy maja konto przez minimum 3 miesiace, albo 50 postow, jaki problem z jednego komputera tworzyc konta przez proxy i oddawac glos na swoje zdjecie, za kazdym razem proxy przydziela nowe IP. jestem sieciowcem i moglbym wygrac taki konkurs z palcem nie powiem, gdzie, ale po co, liczy sie FUN i tak do tego konkursu podszedlem. I wnosze o to, by ujawnic kto glosowal na 3 wygrane zdjecia, latwo bedzie mozna sprawdzic, kto jest uczciwym graczem ;]

mozna sprawdzic IP, czas konta na forum, nic w sieci nie umyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Seba, przecież ten konkurs to nie jest jakiś World Press Photo tylko zabawa dla morszczaków. Jeśli jakiś "hacker" będzie chciał oszukać to jak piszesz zaloguje się z innego komputera czy cuś, ale to chyba już tylko o nim będzie świadczyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.