Skocz do zawartości
Harari

Głosowanie Parlamentu Europejskiego - "Pakiet Telekomunikacyjny"

Rekomendowane odpowiedzi

Jak prawdopodobnie Wiecie z różnych źródeł, na początku maja 2009 odbędzie się głosowanie w Parlamencie Europejskim nad tzw. Pakietem Telekomunikacyjnym, którego wprowadzenie może poważnie ograniczyć prawa wszystkich użytkowników Internetu. Dodatkowo przyjęcie Pakietu Tele. w proponowanej formie po raz kolejny udowodni, iż Parlament Europejski jest instytucją bardzo podatną na lobbing światowych korporacji, co w połączeniu z Europejską i Światową polityką stanowi mieszankę wysoce niebezpieczną.

Pełne informacje na powyższy temat znajdują się:

http://www.blackouteurope.pl/

Natomiast na stronie http://stopcenzurze.wikidot.com/ znajduje się formularz petycji do Euro - parlamentarzystów.

Proszę Was o chwilę zastanowienia się, czy powyższy temat nie jest na tyle istotny iż warto poświęcić trochę czasu na podpisanie petycji oraz ewentualne wysłanie kilku listów do polskich parlamentarzystów.

Dodatkowo proszę w miarę Waszych możliwości oraz dostępnego czasu o rozpropagowanie informacji wśród znajomych i przyjaciół.

Serdecznie dziękuję Przemkowi za możliwość zamieszczenia powyższej wiadomości na forum.

Pozdrawiam.

Robert Górajski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parlament Europejski jest instytucją bardzo podatną na lobbing światowych korporacji, co w połączeniu z Europejską i Światową polityką stanowi mieszankę wysoce niebezpieczną.

Co to jest Parlament Europejski:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie złości że ci "parlamentarzyści" mało że dostają astronomiczną kase za nic - naprawdę za nic i trwonia ją jak chcą np w swoich biurach poselskich to całe rodziny zatrudniaja albo młode chetne laski ..to jeszcze chcą uczyć narody moralności!!!

Dziadostwo i tyle.

Im jestem starszy to niestety ale coraz jestem pewniejszy że co 30 lat powinna być wojna w europie - nowe rozdanie !

Jeszcze troche i to wszystko sie zwali ... homoseksualizm z adopcją dzieci,czarny - afroamerykanin, płatne nieistniejące austrostrady i zielona energia z alg .....

A potem Panowie będzie niestety tylko kalifat w europie ! - a może to nam pisane ?

Dla Daimen

Ps. Doprecyzowanie

ad. czarny - afroamerykanin - kiedyś murzyn to był murzyn teraz jest to conajmniej to określenie niepoprawne polityczne to samo dotyczy określenia czarny. Sam miałem do czynienia z paradoksem kiedy pracowałem w firmie francuskiej gdzie pracowało paru czarnych trzymali się razem cały czas nawijali o rasizmie - zamiast pracować, szef ich się po prostu bał, bo jak chciał żebyśmy zrobili coś więcej to oni dzwonili na niego do centrali - że rasista! Potem szef chciał zeby robili więcej tylko - polacy! bo to nie murzyni mogą więcej pracować ....Ja miałem spokój tylko dzięki temu że umiałem troszke.... więcej i w dziedzinie w której oni nie mieli zielonego pojecia.

To nie oto chodzi że jakaś nacja jest lepsza czy gorsza bo tak nie jest! Ale oto że na takich "idiotyzmach" zaczyna się budować prawo stanowione które w efekcie ogranicza wolnośc a nawet zniewala.

płatne nieistniejące austrostrady - Czy ktoś jeszcze pamięta ministra Pola i jego pomysł na winiety, żeby było śmieszne to jest już nowa odsłona tego pomysłu....

zielona energia z alg ..... - mało kto sobie zdaje sprawę że "zielona" energia jest ok 3 krotnie droższa, atomowa ok 2 krotnie - od uzyskiwanej z węgla. Po wprowadzeniu opład za CO2 Polak będzie płacił za prąd znacznie znacznie więcej niż obecnie, prawdopodobnie francuzom albo rosjanom bo w Polsce nie będzie się opłacać produkować energi z węgla albo cena po opłaceniu "haraczu CO2" będzie porównywalna.... a cena za ogrzewanie mieszkań wzrośnie też!

swoich biurach poselskich to całe rodziny zatrudniaja albo młode chetne laski - powiem tylko tyle europosłowie mają dodatkowe środki kilka tyś euro na utrzymanie biur a kogo tam sią zatrudnia..... Zapraszam do ich odwiedzenia bedziecie zaskoczeni o ile będzie buro otwarte.

homoseksualizm z adopcją dzieci - kurcze do tego jeszcze nie dorosłem, ale osobiscie myslę ze homoseksualista to taki sam człowiek jak każdy inny ale rodzina to zwązek 2 różnych płci i taki twór społeczny powinien mieć mozliwśc adopcji, no i single też a czemu nie.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ,ale trochę Cię nie rozumiem i jak dla mnie jesteś rasistą bez obrazy, ale takie mam odczucie po Twojej wypowiedzi.


akwarium 375l. , sump 126l.

Pozdrawiam Damian Dombrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.bojkot-wyborow.org Anarchia wszędzie i zawsze!:clowning


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anarchia wszedzie??? Pewnie ze tak, po co nam wladza, sami sobie szkoly i drogi pobudujemy, po co nam policja - kazdy niech robi co chce, po cholere nam jakies przepisy, normy... róbta co chceta :clowning


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#217527 daimen :

sorry ,ale trochę Cię nie rozumiem i jak dla mnie jesteś rasistą bez obrazy, ale takie mam odczucie po Twojej wypowiedzi.

sorry to my cie nie rozumiemy, wiem ze twoje poglady uformowała gazetka wyborcza i tvn24 ale bezpodstawne nazwanie kogos rasista/homofobem/gejofobem/antysemita/islamofobem (to ostatnio bardzo modne) jest po prostu idiotyczne...

prawda jest taka, ze za 30 lat w europie beda przewazac muzulmanie i zrobia porzadek zarowno z gejami, feministkami, zielonymi i reszta tej czerwonej komuszej hałastry. wtedy bedziesz krzyczec "rasista"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że kolega na etacie wróżki :)

Proponuję zamknąć temat, bo nie skończy się niczym więcej niż (już zapoczątkowaną) pyskówką.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#249580 lukoliczan :

prawda jest taka, ze za 30 lat w europie beda przewazac muzulmanie (...)

Ale przecież na świecie już muzułmanie stanowią większość - ponad 70% wyznawców. To się już dzieje :) Jakoś nie widzę tych represjii z ich strony (oprócz pojedynczych grupek sekt terrorystycznych)...


420l, 35kg LR, światło 4 x LED Aquael 39W

Sterowanie: DIUNAX3

Odpieniacz Tunze4096,

cyrkulacja 3x3300l/h, bez sumpa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#249587 mufti :
#249580 lukoliczan :

prawda jest taka, ze za 30 lat w europie beda przewazac muzulmanie (...)

Ale przecież na świecie już muzułmanie stanowią większość - ponad 70% wyznawców. To się już dzieje :D Jakoś nie widzę tych represjii z ich strony (oprócz pojedynczych grupek sekt terrorystycznych)...

NIE? jak trzeba malo widziec zeby cos takiego napisac? przeciez wystarczy obejrzec jak muzulmanska dzicz dewastuje paryż, londyn albo oslo. ranni policjancji, spalone setki samochodów, znisczone budynki to jest nic???

a przesladowania chrzescijan na calym swiecie?

I skad masz informacje ze stanowia 70% "wyznawcow"???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.