Skocz do zawartości
Rebciu

Protest

Rekomendowane odpowiedzi

Tego typu lista, czarna bądź biała już jest w internecie:)

P.S. Rebciu, Ty jesteś prawdziwym idealistą, zresztą niejednokrotnie dawałeś o tym znać, jednak to nie te czasy, tam gdzie jest kasa nie mam sentymentów:)


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

To czy ktoś ma takie czy inne warunki do handlu zwierzętami to jedno ale ja tu piszę o "wygadywaniu bzdur, oszczerstw itp". Chodzi o zdeklasowanie za wszelką cenę konkurencji, po trupach do celu, wciskanie, że białe jest czarne itp. Takie klimaty miałem na myśli - kiedyś tego nie było. Biznes biznesem ale zatracanie człowieczeństwa jest jak dla mnie grubą przesadą.

nie no bez przesady, agresywna konkurencja nawet z ciosami ponizej pasa to jeszcze nie zatracanie czlowieczeństwa... :) troche za mocne słowa, jak dla mnie.

pojedz na wycieczke do Auschwitz to zobaczysz na czym polega zatracanie człowieczeństwa.

w kazdej grupie spolecznej zawsze jest 80% ludzi ok, 15% srednio ok, i 5% buców, którzy przy braku argumentów obrzucą konkurenta g...nem.

tylko nie wiem dlaczego mamy sie w to wszyscy wciągać ? jesli geszefciarze chcą sie wzajemnie obrazac, to sprawa miedzy nimi.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaziko to nie jest tak, że ktoś kogoś, twarzą w twarz, po męsku obraża. Jest po prostu obrabianie d..y za plecami i tyle.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychologia zachowania konsumenta mowi, ze w zdecydowanej wiekszosci przypadkow jesli sprzedawca w rozmowie z kupuajcym koncentruje sie na dyskredytowaniu swojego konkurenta to traci wiecej niz zyskuje. bo tego typu zachowania nie budza zaufania u kupujacego. mowimy o statystycznym , srednio inteligentnym kowalskim, ktory moze tytanem intelektu nie jest, ale glupi tez nie jest i wie, ze konkurenci jeden o drugim rzadko powiedza cos dobrego i nigdy cos obiektywnego. w zwiazku z tym nie ptrzejmowalbym sie tym. rynek (czyli klient) ich zweryfikuje.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

Kaziko to nie jest tak, że ktoś kogoś, twarzą w twarz, po męsku obraża. Jest po prostu obrabianie d..y za plecami i tyle.

Dla przypomnienia:) jak poddałem publicznej krytyce kolegów z Forum to mało co a zostałbym zjedzony, a że jestem zwykłym szarym użytkownikiem forum, to staram się do minimum ograniczyć korzystanie z niego, żeby nikogo nie drażnić:)

Dlatego chwała Ci Rebciu jako Modowi (nikt Cie nie skrytykuje), że miałeś odwagę poruszyć temat uczciwości i prawdomówności mówionej prosto w twarz!


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebciu to ze poruszyles temat to super ale co z tego skoro kilku z moderatorow poprostu usowa posty ktore im nie pasuja bo maja taki ukald z wlascicielem oczywiscie uklad to szeroko rozumiane slowo w tym wypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter, błądzisz...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze!!!! zreszta to opinia nie tylko Moja

ps . Seb czujesz sie winny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

precz z układem:) trzeba to zgłosić do IPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter32 wskaż konkretne posty, które zostały usunięte ponieważ godziły w interesy Przemka. Jeśli oskarżasz kogoś o takie działania a nie masz żadnych dowodów to jest to co najmniej niestosowne zachowanie. Z mojej strony zapewniam Cię, że takie działania nie mają miejsca, to, że ktoś akurat w tamtym temacie Czarek usunął link do sklepu jest uregulowane w regulaminie, którego musimy przestrzegać, jeśli Ci się nie podoba- nikt nie karze Ci tutaj pisać. Dodatkowo prosiłbym Cię abyś pisał na temat bo ostatnio Twoje posty to istne nawoływania do rewolucji, które zamieszczasz w tematach niekoniecznie dotyczących Twojego problemu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olekszwarc z calym szascunkiem do Ciebie takie posty byly i zostaly usuniete miedzy innymi byl to temat konkurencji nie bede sie tutaj rozpisywal na ten temat poniewaz szlag mnie trafia jak widze co czasmi sie tutaj dzieje wlacznie z usowaniem - przynajmniej taak informacje od jednego z forumowiczow otrzymaalem wiadomosci priv dotyczacych konkuencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bylo nawiazanie do tego ze pisalem jakis czas temu o konkurencji i to wcale nie koniecznie pozytywnie i te posty zniknely a post jaki rozpoczal Czarek niby czego dotyczy konkurencji i podejscia do klienta tak , oszustw itd i zauwaz ze wiele osob przestaje juz pisac tutaj zaglada sporadycznie a te ostrzezenie to hmm.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.