Skocz do zawartości
cezar1

Częstochowa i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To ja bardzo chętnie, akurat czy Cz-wa czy w strone K-c to dla mnie bez zanczenia, przy okazji pewnie kolega, któremu właśnie pomagam kończć zalewanie - solniczki też (jeszcze go niemana forum) może byłby chętny.

A może tak posłużyć się naszym lokalizatorem i powysyłać indywidualne zaproszenia do spotkania.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie w piątek 19.02.2010 o godz 17 lokal Podróże Kulinarne Al. Armii Krajowej 68A tel 34 3258003. Zapraszamy. W razie pytań proszę o priw lub tel 602-803-976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem.

:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za daleko:cursin:banghead


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zatem do zobaczenia w piątek :waving


112 l, Biostar Flotor + surface skimmer, Jebao WP-25,T5 - 4x24W 20 kg LR, 16 kg LS, parę miękasków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede w CZEWIE 27 lutego .Własnie u was jest org. turniej F-club żuzlowych:strutin...Ja bede jako lidr fan Orzeł-Łódz....moze kogos tam spotkam z morszczaków..:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wytrzeźwiałem od Milówki a tu następna impreza,masakra.Może podjadę i przy okazji odwiedzę teścia ?Hmm.Muszę się zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#238519 piona :

Ja bede w CZEWIE 27 lutego .Własnie u was jest org. turniej F-club żuzlowych:strutin...Ja bede jako lidr fan Orzeł-Łódz....moze kogos tam spotkam z morszczaków..:waving

Gdzie ta miejscowość ?


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety również pracuje na II zmianę, i nie dam rady dotrzeć.

Pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylismy .wygralismy ..:)..Puchar Ultras ,jest w Łodzi ..pozd. całą żuzlową Polske ...i morszczaków:clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie w piątek 25.06.2010 o godz 17 lokal Podróże Kulinarne Al. Armii Krajowej 68A tel 34 3258003. Zapraszamy. W razie pytań proszę o priw lub tel 602-803-976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek zawsze mozesz/cie sie u mnie przekimac


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.