Skocz do zawartości
joopa

kupie szczepki korali

Rekomendowane odpowiedzi

najchetniej male Lobophytony, clavularie

jakies grzybki


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mala propozycje. W zwiazku z tym, iz na Forum pojawia sie duzo postow o podobnej tresci postuluje, aby utworzyc podstrone a na niej zrobic cos takiego jak frags.org czyli np. jesli ktos ma w danej chwili jakies szczepki do sprzedania lub podarowania ;) to wprowadza dane do bazy a ta wyswietla je w postaci tabelki: data, gatunek, cena, kontakt itd...

Co wy na to? Dla webmastera bedzie to troszke kodu PHP ale jak sie chce i ma sie warunki zeby budowac portal (bo powoli aspiruje nano-reef.pl do miana portalu akwarystycznego) to trzeba zapodac jakas nowosc od czasu do czasu ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz myslalem, ze masz cos na wydaniu :wink


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AquaManiac - nie sadze aby Przemek zrobil cos takiego

Zajmie to sporo srodkow, no i zrobi sobie konkurencje dla sklepu

Ale idea jest sluszna i jestem "za"


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joopa No mialbym cos na wydaniu ale bedzie sie ktos fatygowal do Niemiec po troche Xenii i grzybkow? ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joopa . Koniecznie chcesz kupić ? Osobiście wolę wymianę. Mogę przygotować Ci małą szczepkę clavularii (zielonej) i sinularię. Jak jesteś zainteresowany to mogę zrobić fotki . Mam też xenię - ale to to już chyba wszyscy mają :wink Mnie natomiast interesuje wszystko czego nie wymieniłem ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Darek napisalem o kupnie, bo niestety jeszcze nie dysponuje zadnymi szczepkami na wymiane

Ale jesli poczekasz, to zapewne w przyszlosci moglbym sie odwdzieczyc

Naturalnie, ze jestem zainteresowany ;)

wyslalem info na priva


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to wszystko powoli rosnie, u mnie nie ma co dzelic, mimo ze mam dlugi wobec darczyncow


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek jak pisałem Pawłowi będe miał dla Ceibie Cladielle i inne które mam, ale przyślijcie mi jakieś kamyki na które to zaszczepić bo ja nic nie mam. Swoją droga to poradźcie skąd wziąć kamyki do rozsadzania szczepek.


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna kupic grys koralowy ten nagrubszy

mozna na muszlach

mozna polupac kawalek zywek skaly, albo martwej


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze kazdy sprzedawca ma w baniakach tyle kawalkow skaly, ze cos sie znajdzie. Albo Epoka Kamienia Lupanego jak radzi Marx ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomek -Wystrugam kawałki nawet na 20 szczepek, tylko szczepki szykuj ;)


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquamaniac

Do Niemiec chetnie ale gdzie konkretnie hehe

Ale tak serio to wybieram sie do Berlina upolować jakąś ładną kolorową Ricordea Florida - masz pomysł jakiś gdzie w Berlinie można coś takiego kupić?

Bez jaj masz jakieś szczepki na zbyciu w tym 25L nano? Myślałem że w takim maleństwie to jedynie co się zmieści to szczepki - a nie zeby cos dzielić jeszcze. W moim 15L nic innego poza grzybkami i szczepkami nie wsadze więc będe musiał zakupić/wysępić jakieś tez ;)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Berlina to zglos sie do Leszka Boleslawskiego, ja mieszkam tak z 500km od Berlina ;)

A w zbiorniku wszystko rosnie mi jak na drozdzach, Xenie juz 2x wyrzucalem, bo nie mialem gdzie i komu oddac ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoj to daleko ;)

Zgłoszę się do L.Bolesławskiego po adresy sklepów gdzie można by było ricordeę kupić, jak bede juz wiedział kiedy jade do Berlina.

thx


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja 600 stoi prawie pusta tak jak portfel, wjec chetnie tez przyjme szczepki

pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.