Skocz do zawartości
robi

AquaIllumination LED Light Systems

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.reefgeek.com/lighting/LED_Lighting/AquaIllumination_LED_Light_Systems/

Jak to widzicie , zastanawiam się nad kupnem 2x90 wat na moje akwa - wystarczy ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo czy wystarczy bo producent nie podaje sprawnosci diod. a moze sie ona wahac od 40 do 110 Lumenow na Wat mocy, wiec roznica jest znaczna.

pozatym moga Ci doliczyc VAT belgijski i clo, wiec nie wiem czy Ci sie oplaci.


100x50x50. 250 litrow,sump 128 l. 150W HQI + 78W T5 actinic blue. odpieniacz AM Turboflotor 1000 BLUE, cyrkulacja 10000 l/h + obieg. skała (40kg) w wodzie od 21 marca 2009

KUPIE SZCZEPKI SPSOW - WARSZAWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z opisu wynika, że jeden moduł 90W odpowiadam 400W HQI ... i kosztuje 670 USD, czyli jakieś 2000zł. Dodatkowo sterowanie pod profiluxa ...podoba mi się :goofy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Color is adjustable from warm white (approximately 6500K) to deep blue (greater than 20000K).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Martin :

Color is adjustable from warm white (approximately 6500K) to deep blue (greater than 20000K).

No wlaśnie i to wyeliminowało by problemy z doborem koloru żarnika


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lionfish, szerokość to 60!! szerokość nie długość, dla mnie ta lampa jest super, tylko jakby jeszcze ktoś przetestował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24" 2x90W Modular LED Light System w/ Controller

* Manufacturer: AquaIllumination

* Dimensions: 24.0" x 12.4" x 2.4" (L x W x H)

Wyraznie pisze ze 24 cale czyli pomnoz razy 2,5 to wyjdzie ok 60cm. Pojedynczy modul ma 12 cali.

W kazdum razie fajna zabawka ale jak cos sie zepsuje to bedziesz do stanow wysylal?


Pozdrawiam, Piotr

Moj blog: http://www.brightsidereef.blogspot.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba zerknąć na lumeny to jest ważniejsze niż Waty


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mailowałem z dystrybutorem tych ledów i zrezygnowałem z nich definitywnie. Po 1 nie da się nic utargować, po 2 koszt przesyłki to o ile pamiętam coś koło 400$, po 3 jak się coś zepsuje to trzeba im wysyłać to na własny koszt wiec byłoby 2 x 400 $, stąd też odpuściłem sobie pomysł na te ledy...

JAcek


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.