Skocz do zawartości
Olek

Odpieniacz Gro-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma ktos to urzadzenie lub widział je w pracy- co o nim myślicie proszę o informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki model ciebie interesuje?


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć interesuje bo uważam że są drogie, lecz jeśli naprawdę świetnej jakości to może warto zainwestować. Uzywał Pan ich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stylistyka jak w deltecu, cena 601 zl, jesli ta sama jakosc, to moze byc cos z tego, olek mam propozycje oglos zbiorke , zlozymy sie po dychalu ty kupisz i przetestujesz a pozniej napiszesz cos o nim ;)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to ten to raczej nie będzie wydajny jak deltec ;) wygląda że to odpieniacz zwężkowy i porównywał bym go raczej do wiepro ale pewnie jest trochę lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos ty Olek?! Jaki Pan?!

BartY:

To zdjecie to nie jest odpoeniacz HEA 80. Polecam zajrzec na strone www.grotech.de. Z tego co ja wiem to odpieniacze te wyposazone sa w pompy Eheim z wirnikami igielkowymi.

Ja mam jeszcze pytanie Olek do ciebie. Czy naprawde nie wystarcza Miniflotor w twoim akwarium? Generalnie to jest bardzo ciche urzadzenie i naprawde wydajne.

Zawsze daje jako przyklad ten link, ze mozna i tak:

www.miniriff.de

Koles nie ma sumpa a odpieniacz to jedynie Midiflotor, akwarium 400l. ;)

To jest jedno z ostatnich zdjec tego akwa:

http://www.miniriff.de/miniriff/171204.jpg


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arcadio

fakt to chyba HEA 150. ale miejsce podania powietrza wszkazuje, że to nie jest pompa z igiełką. Na umum jest fotka(mało wyraźna)tego odpieniacza z pompą Eheim, może to nowszy model i w opisie jest napisane że ma wirnik igiełkowy, ale miejsca podania powietrza nie widać;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.