Skocz do zawartości
Pavlo

Sprzedam akwarium 25 z 7kg skały + dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie mam dojzewajace juz 2 miesiace akwarium z zywa skała 7kg odpieniacz z butelki po mleku jak u Przemka spisuje sie swietnie do tego kaskada aquela fzn2 do 3/4 wypełniony substratem eheima, plus (BIOnitratEX firmy JBL redukuje azotany doskonale) ,slimak turbo i jeszcze jakis który przyszedł z zywa skała zielone algi takie krzaczaste jakis mały ukwialik (moge podesłac fotke)

za wszystko chce 250zł + ewentualnie oswietlenie(smoróbka) cena- 50zł

swietlówka (JBL 15W solar color) i (Sera 15W dep sea)

kontakt na mail zdiecia @wp.pl


******************************************************* MOJE ALLEGRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz mi przesłać zdjęcia na qbakow@wp.pl

wziąłbym cały zestaw ze świetlówką


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AlMastar, niezla jazda jest z takim 25l. akwarium, mowie Ci..... Za te cene bralbym bez gadania.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super akwarium dolewki robiłem z akwarium morskiego które ma ponad rok więc mozna wpuscic tam błazenka.


******************************************************* MOJE ALLEGRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra fotki doszły ;)

a co do tego akwa musiałbym dokupić ?? i ile i co ile robi się podmiany wody ??

jak miał bym je kupić to dla mojej dziewczyny i musi tam być błazenek bo bez rybki go nie weźmie ;)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błazenka niemam wiec jak chcesz to sobie zamów u Przemka lub kup w sklepie zoologicznym focus koło geanta na ursynowie.ja podmieniam 2,5l wody na tydzien.

co potrzeba do utrzymania tego akwarium narazie tylko sol i woda .o reszte pytaj kolegow na forum jezeli jestes zdecydowany to potwierdz, cena mysle jest bardzo promocyjna.

pozdrawiam


******************************************************* MOJE ALLEGRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne że błazenka dokupię sam ;)

cena jest faktycznie OK, postaram się dac odpowiedź najpóźniej w poniedziałek (o ile jeszcze bedzie aktualne ;))


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj chętnie kupie od Ciebie Oswietlenie tego akwa, daj znac czy to jeszcze aktualne moj mail rosiczki@o2.pl

pozdrawiam..


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja w mojej 25-ce trzymalem jeszcze niedawno wlasnie rosiczki, dzbaneczniki, mucholowki itd..... ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z rosiczkami narazie koncze, a biore sie za nano rafke, moze cos z tego wyjdzie.... Narazie potrzebuje sprzet do malutkiej okolo 30-40 litrow rafki ktora planuje zalozyc w okolicach czerwca. Więc chętnie odkupie wszelaki sprzęt do takiego akwa, a w szczegolnosci oswietlenie..

Pozdrawiam..


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem gdzie swoich przezimowac, w domu za cieplo, w piwnicy za zimno..... oddalem znajomemu roslinki a w akwarium.... zalozylem nanorafe ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wolałbym sprzedac całosc

niemoge zostawic akwarium bez oswietlenia.

OGŁOSZENIE NADAL AKTUALNE


******************************************************* MOJE ALLEGRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety rezygnuje ;)

nie mam narazie filtra RO a zwykła kranówka, z tego co się dowiedziałem, raczej akwa nie posłuży

choć cena super nawet jak za samą LR


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Almastar nie rozumiem cie wogule. Ja np. mam 144L akwa i tez nie mam filtra RO. Kupuje wode w sklepie zoo i płacę za nią 30gr/L. W tym przypadku jezeli podmiany wody mialy by byc ok 10% to wychodzi 2,5L na jakies 3tyg. Znajdz sobie butle taka jak daja np. z Edenu(ja takiej uzywam) ona ma pojemnosc ok. 20L i by ci starczylo na sporo podmian. Zastanow sie, bo cena jest dobra.

pozdro..


300L+80L sump, Bubble Magus NAC7, newjet 3000, 2 x newjet 3900, UV 11w, pudełko przelewowe

32kg LR, 18kg LS, 2 x ocellaris, 2 x sexy shrimp, hepatus, żółtek, doktorek, escenius midas, centropyge loricula, 2 x krewetka czyszcząca, 3 x euphylia, zoanthusy, grzybki, barierum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz akwa chciaem dać dziewczynie (niedawno padł jej bojownik), ja poczekam aż mój krab kopnie w kalendarz i kupię cały osprzęt już tak na serio (choć LR 7kg za 300PLN nie kupię ;))

no nic jak by sprzedawał za 2-3 miesiące to bym kupił od ręki a tak "przepłacę" w sklepie


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.