Skocz do zawartości
rafal07013

takie tam zdjecia....

Rekomendowane odpowiedzi

wpadlem tutaj przez przypadek - pech chcial, ze w pracy mam zablokowany dostep wiec tylko wieczorkami moge tutaj zajrzec. zgadza sie nowym bywalcem tutaj jestem i mam nadzieje, ze zostane na dluzej.

Hawaiian Ding Dang

rafal2.jpg

piter32 :

jestes nowym uzytkownikiem forum czy Mi sie wydaje ? zooa fajne:) na sprzedaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam troche zle poukladana na punkcie People Eaters. ale czlowiek ciula i zbiera...

Ding Dang People Eaters

Zoa-HawaiianGalaxyPEv02.jpg

Hawaiian Green People Eaters

thzoaTrueGreen-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam napisz skąd masz te zoa bo są naprawdę niespotykane

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I może zaprezentujesz swój baniaczek. Coś czuję że ładnie się prezentuje :bump1


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baniaczek nie wyglada najciekawiej bo jest w przebudowie. po kilku latach zabawy z 72 galonami postanowilem pojsc na calosc i przed urodzinami dziecka powiekszyc do 300g caly system. 215g akwarium, 80g sump, oraz 30g frak akwarium. wybralem juz co chce, zostaje zbieranie sprzetu i ustawienie nowego.

radek911PL :

I może zaprezentujesz swój baniaczek. Coś czuję że ładnie się prezentuje :bump1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo ladnych rzeczy pochodzi z Hawaii. maja ladne niespotykane zoa. drogie troche, ale znow - nie pale, nie pije, wiec czemu nie.

Jacek_Lublin :

Witam napisz skąd masz te zoa bo są naprawdę niespotykane

Pozdrawiam Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kupilem i wyglada jeszcze lepiej w realu bo kolory sa jeszcze lepsze pod niebieskimi lampami... jutro dodam kilka Mohawks...

thzoa_20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad je masz juz wiemy, to teraz powiedz jak mozna sie wzbogacic o takie okazy:).

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzialem na priv.

W32darWin :

Skad je masz juz wiemy, to teraz powiedz jak mozna sie wzbogacic o takie okazy:).

Pozdrawiam

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napisz ogólnie a nie na priv każdemu.


30x30x40 czyli 36 l od 14 02 2009.8 cm LS, 4 kg LR,oświetlenie Led na Cree DIY, Koralia Nano, kaskada Aquaclear 200, odpieniacz DIY, grzałka 50W, sól Kent.

Koszt postawienia.... znikomy w porównaniu do obecnie planowanego zbiornika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce aby byly nie przyjemnosci i rozmowa zamienila sie w Targowisko wiec proponuje nastepujaca rzecz:

a) niech zglosi sie ochotnik, ktory bylby 'point person' - najlepiej z okolic Czestochowy lub osoba, ktora ma blisko do Czestochowy (firma przesylkowa ma baze w Czestochowie i ta osoba moglaby odebrac przesylke) - uczciwa osoba tylko.

:bump1 wtedy mozemy zrobic na Targowski group buy in gdzie postawilbym zdjecia frags/colonies of zoas - nie mam duzo frags na stanie bo planuje powiekszenie wiec musialbym troche pokroic wedlug zamowienia i pozwolic 2 tygodnie aby odrzyly.

ceny --- napewno nie takie jakie sa aquasd.com czy vividaquarium.com dla przykladu ding dang z hawaii na RC czy reef2reef byl za $100 za 5 kwiatkow z przesylka - ja ze swojej kolekcji dalbym za $7.00 za kwiatka (frag by mial dwa duze i 1 babie) - przyklad:

Ding Dang

wiecej detali co do zoas jak bedzie koordynator z drugiej strony wybrany. wiekszosci rzeczy jakie mam to zoas. jezeli ktos cos chce z reefcentral czy reef2reef czy z innych miejsc jak aquasd czy vivid - na priv lub email RNIEDZIALEK@LIVE.COM i postaram sie zobaczyc czy ktos nie ma lokalnie.

c) przesylka - jest firma kurierska z NYC "Polonez" ktora dostarcza do Czestochowy w 2 dni - moze szybciej jak odbior w W-wie - ale moge sprawdzic w poniedzialek. koszt - $30 za 5kg i pozniej doliczaja chyba po $2 od funta.

wiec nie jest to az tak drogo aby nie sprobowac. Wlorzylbym heat packs na 48godzin i nie powinno byc problemu.

pytania na email oraz czekam na propozycje koordynatora z drugiej strony.

dudu :

Może napisz ogólnie a nie na priv każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił, ale do Częstochowy mam daleko z Torunia. Jeśli znajdzie się osoba, która by się tym zajęła w Polsce i później wysłała konduktorską dalej, to byłoby fajnie. Pozdrowienia


60L - 8kg LR - miniflotor - tunze 6025 - oświetlenie 2*24 + 1*15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znajdzie sie ktos chetny zeby to załatwic biore napewno

cudne kolorki :bump1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koordynator mialby swoje rzeczy za darmo :-)

MOIRA :

jak znajdzie sie ktos chetny zeby to załatwic biore napewno

cudne kolorki :bump1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze napisz, jak rozwiązana byłaby kwestia płatności? Bo myślę, że to istotna kwestia, jeśli nie najistotniejsza :bump1


60L - 8kg LR - miniflotor - tunze 6025 - oświetlenie 2*24 + 1*15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w miare prosto - majac koordynatora ja ponosze ryzyko wysylki do niego (wiec wolalbym aby ta osoba byla uczciwa, ktos kto ma duzo postow, sprzedawal troche na forum, i potrafi wyslac dalej). dla przykladu: jest 5 osob zainteresowanych Purple Death - wysylam 6. koordynator w przypadku utraty towaru poproszony bylby aby zrobic i wyslac fotke emailem. jezeli by dotarlo w dobrym stanie, skontaktowalby sie z tym osobami ktore wyrazilby zainteresowanie aby ustalic date i sposob odbioru/wysylki i uregulowac kwestie finansowa. kwestia finansowa miedzy koordynatorem a mna zostalaby ustalona wczesniej - tak aby kazdemu sie to oplacalo.

answer :

Może jeszcze napisz, jak rozwiązana byłaby kwestia płatności? Bo myślę, że to istotna kwestia, jeśli nie najistotniejsza :bump1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. nie ma problemu. ja w razie czego mogę przelać kasę przez paypal. myślę, że to najszybszy sposób.

teraz pytanie, czy ktoś weźmie to na siebie?


60L - 8kg LR - miniflotor - tunze 6025 - oświetlenie 2*24 + 1*15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Army of God

Zoa-ArmyofGodv02-1.jpg

Spiderman - ladniej w rzeczywistosci niz na zdjeciu

Zoa-Spiderman-1.jpg

answer :

Ja bym kupił, ale do Częstochowy mam daleko z Torunia. Jeśli znajdzie się osoba, która by się tym zajęła w Polsce i później wysłała konduktorską dalej, to byłoby fajnie. Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenujące i żałosne... Zamykam ten kolejny pseudoreklamowy wątek. Rafale, dogadaj się z Przemkiem i działaj jak facet - nie jak slizgacz...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.