Skocz do zawartości
Lizard

ZAGINIĘCIE BIG_BENa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma z nim kontakt? zarówno ja i madziorm ostatni raz mielismy ok. 2 tyg. temu, od tego czasu cisza... Tel nie odbiera, nie odpisuje na sms, na PW na forum, nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś urlop? wiesz, nie każdy nawet na wyjeździe musi siedzieć na forum


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale sytuacja wyglada inaczej. Rozmawiasz z kims co 2gi dzien przez telefon, wkoncu mowi Ci, ze wysyla Ci jutro paczke z koralami i zadzwoni do Ciebie jeszcze z dworca, zeby potwierdzic jej nadanie i poinformowac o ktorej bede musial odebrac, i od tego momentu cisza, tel milczy, wszystko milczy, Madziorm tez mial z nim staly kontakt, a od 2 tygodni sie nie odzywa, nie dzwoni nie odpisuje, nikt o niczym nie wie. Miejmy nadzieje, ze to tylko wycieczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwie sie ale moze faktycznie on potrzebuje chwili dla siebie... gdyby jechał na wakacje mysle ze by mi się pochwalił, akurat troche na ten temat rozmawialismy...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż trudno mi powiedzieć gdzie przebywa teraz Robert bo nie pochwalił mi się czy ma w planach jakiś wyjazd, ale to chyba najbardziej prawdopodobne. Już ze dwa tygodnie temu byłem właśnie u niego po pokolce i kilka korali, lecz Robert postanowił zlikwidować zbiornik i teraz wszyscy jego podopieczni mieszkają u mnie, za co jeszcze raz pragnę Ci Robercie podziękować :bump1


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie powiedział :bump1 mówił tylko o zmianach w akwa :)

pod koniec maja miałam do niego podejsc i zobaczyc akwa ale naoisał mi ze juz spi i ze innym razem je zobacze, taki spory szok własnie przezyłam...

radek kiedy byłes u roberta?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sprawa nadaje się do archiwum "X"... Pamiętajcie - "ONI tu są..."

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
madziorm :

radek kiedy byłes u roberta?

O ile mnie pamięć nie myli to 3 czerwca. Mówił że chce trochę odpocząć od hobby, stąd decyzja o likwidacji.


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bigwalker :

Dajcie mu minusa...na przyszłość niech się tłumaczy gdzie przebywa...

o tym samym pomyślałem :bump1

e* czy ktoś widział dzióbdzióba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przykro mi :bump1 bardzo duzo mu zawdzieczam. to dzieki niemu mam swoje akwarium :)

mam nadzieje ze sie do mnie odezwie, kiedys... jak jakis foch/dół mu przejdzie...

szkoda ze nawet na forum nie pisze, uwazam ze miał bardzo wiedzy na temat solniczek, wielu osobom pomógł i mógłby pomóc...

tym bardziej sie dziwie bo niedawno robił zakupy do akwa, dokupił zwierzaki, zmienił oswietlenie i to akwa naprawde cudownie wygladało, dla mnie to był wzór do naśladowania :)

teraz bede was meczyc głupimi pytaniami dot akwa...

i dół :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę że Robert zrobił sobie jakieś wakacje. Także miłego wypoczynku życzę :bump1


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.