Skocz do zawartości
R@F@L

Nowa zabawka AM

Rekomendowane odpowiedzi

Aqua Medic - Oceanprop 15000 Aqua Medic Aqua Medic - Oceanprop 15000

- pompa z komputerowo zoptymalizowanym wirnikiem (wydajność od 5 do 15 tysięcy litrów)

- zasilanie przez transformator 24V (bezpieczeństwo)

- bardzo niskie zużycie mocy (od 9 do 20 Watt w zależności od trybu pracy)

- wydajność sterowana mikroprocesorowym sterownikiem (dołączony do zestawu)

- 9 programów (trybów pracy), 1-min (5tyś l/h), 2-max (15 tyś l/h), 3,4,5,6,7,8,9 &


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekne, gdyby jeszcze cena byla normalna....

za tyle mam pompy cyrkulacyjne do calego akwa, a w dobych ukladach to na 3 lata z wymiana co rok :-)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smithpl :

piekne, gdyby jeszcze cena byla normalna....

za tyle mam pompy cyrkulacyjne do calego akwa, a w dobych ukladach to na 3 lata z wymiana co rok :-)

O takich samych parametrach ? Podziel się gdzie takie cudo kupić to ja też sobie kupię.

Pozdrawiam :bump1


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na trochę mniejszą niż pierwowzór wave maker 150000 A.

Ale pewnie też niezły telewizor...

No i wzbogacona o kilka programów co się chwali...

No i nie widzę aby miała opcje master + slave pumps co by imitować ruchy wody na rafie...

Cena nie jest tragiczna w porównaniu do tunze...


tel.kon. 503-344-343 520 l słodkiego i odpalone solniczki...144x60x30,2 x 80x40x45,70kg LR,30kg LS,Tunze 6025,6045,6060,6100 ,VorTech MP40w,sea clone 100,Apf600,2x150W+2x54W,2x(3x24 W),trochę bajerów na profilux'ie...w planach 600 l i 450 l na jednym stelażu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smithpl :

piekne, gdyby jeszcze cena byla normalna....

za tyle mam pompy cyrkulacyjne do calego akwa, a w dobych ukladach to na 3 lata z wymiana co rok :-)

Jakie pompy masz na mysli??


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal, ja standardowo wspieram produkcje najwiekszego producenta na swiecie. :bump1

Do póki beda takie ceny producentów europejskich, do puty morszczyzna bedzie droga i malo u nas popularna.

I zawsze bedziemy mieli wiatr w oczy bo... my nie mamy stawek i zarobokow w Euro jak w Niemczech czy Anglii...

A sterownik AM z 3 kostakmi elektronicznymi na krzyz w obudowie i pompka za 800 to przegiecie.

Kalkulacja dla mnie prosta, 4 X JVP ( np. model 5000 lub 12000 l/h ) to koszt 300-350 zł.

Wbrew pozorom nie trzeba ich wymieniac po roku ( moje maja rok i nadal sa ciche ) w przeciwienstwie do oryginalnych Koralii 2 / 2szt, ktore leza w szafce bo troche halasuja wiec je zdjalem i kupilem JVP. ( Przy okazji jak ktos jest zainteresowany to chetnie sprzedam ).

Mam je i w morskim i w slodkowodnym...

Za cene tej jednej pompy moge wymieniac co pol roku przez 5 lat analogiczna JVP.

Do tego sterownik z w/w bajerami (regulowane obroty i opcja karmienia w wersji DIY za 100-150 na wszystkie pompy)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w AM i widziałem tą zabawke, no całkiem całkiem wygląd ale kolos jakich mało:D


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Artur160 :

no całkiem całkiem wygląd ale kolos jakich mało:D

Większy od tunze 6100?


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz moge powiedziec kolega smithpl ma racje po co wydawac tyle kasy na pompe ktora jest warta duzo mniej,jak mozna za ta cene kupic 3-4 inne,to ze ma jakies bajery to wiadomo kazdy z nas patrzy na to ale czy to jest tak bardzo potrzebne,cyrkulacja ma chodzic 24x24 godziny i nie ma zmiluj sie po co jakies odplywy i przyplywy jak kazdy ma ograniczone pole manewru,mialem profiluxa i powiem ze sprzet jest super ale nie za ta cene,kazda pier**la kosztuje kupe kasy a jak sie glebiej zastanowic to po cholere to wszystko,wiec popieram kolege ze ma racje niech chinole jeszcze odpieniacze robia na wzor Bk to bedzie super.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smithpl podaj namiary na JVP 12000 na priva chciałbym zobaczyć parametry tej pompy... Pozdrawiam .


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również jestem chętny


225l+54l Sump.

Odpieniacz: Mini Bubble King 160(DIY)

Światło: 150W HQI+2x39w t5.

Automatyczna dolewka Aqua-Trend.

Cyrkulacja: Tunze 6045+Nanoprop 5000.

Obieg: NJ2300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był fajny wątek, a zrobił się kącik reklamowy... Smith, nie zrozum mnie źle, prywatnie zupełnie nic do Ciebie nie mam, nawet kibicuję Ci w Twoich dłubawczych przedsięwzięciach, ale na allaha, przestan zachowywać się tak jak się zachowujesz... Nie neguj fajnych produktów tylko po to zeby zareklamować swoje, zasady są zasadami, dlaczego wciąż nagminnie je łamiesz? Dobry produkt sam się obroni, daj mu na to szansę. Nie krytykuj sprzętu którego na oczy nie widziałeś, niestety jako dystrybutor konkurencyjnych produktów jesteś traktowany inaczej niż zwykli klubowicze i musisz się z tym pogodzić. Jeszcze raz zaznaczam, to nic osobistego, skończ z tym "przekazem podprogowym"!:bump1

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb, woli wyjasnienia

Zadna reklama podprogowa, zadne "ciche" handlowanie - akurat to byl czysty opis zadowolonego klienta Chinczykow.

Aby bylo jasne, nie sprowadzałem tych pompek już chyba 4 miesiace i aktualnie tez ich nie mam w sprzedazy.

( sprawdz na allegro ) Ba, nawet jedna ostatnio kupiłem w sklepie :-)

Dlatego wlasnie pozwolilem sobie napisac swoja opinie, tak jak inni nasmiewali sie z tych pompek pol roku temu.

Oprocz tego ze czasem cos sprzedam to sam tez jestem morszczakiem i chcialbym cos doradzic - uwazam ze akurat kwestie sprzetu to najbardziej "dojarska" czesc tego hobby. Czesto sztucznie nabijana przez naszych Niemieckich i Włoskich dostawców...

Dla tych co pytaja - nie jest to wiedza tajemna gdzie je kupic. Przy odrobinie wysilku ( to jest 6 znakow i enter w gogole.pl ) rozwiazuje problem. Pompki JVP dostepne sa na allegro i ... z tego co policzylem juz chyba w 10-15 sklepach.

Nalezy jedynie pamietac aby nie kupowac wersji na przyssawki tylko na magnes :-)


---

OptiWhite 360l, Bubble Magus NAC-7, DIY dozownik Balling i dolewka z RO, Deltec HLP4040, 2x JVP-102B, 2xJVP-101B, ATI PM 6x39W + DIY LED 50W, Aqua-Meter by Mufti.

NP-reducing BioPellets

EFW6p2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się rozumiemy:strutin

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.