Skocz do zawartości
chodi

Zgaga w akwarium :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ha no pewnie, że kaczaca powinna być ale to bimerucha i mnie osobiście nie przypadła do gustu :(

dlatego limnoństwo piję :D

Sorki za spolszczenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomajk nie przesadzaj bo zaraz będzie że kasza ze skwarkami to to samo co kaszanka tylko że dla tych co krwi nie lubią i podrobów :(

Jak Calpirinia to tylko z Cachaçy !!!!!!!!!!!!!


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nazwijcie ten drinacz tomajkówka i będzie git ?

Nie lubię bimberochy i tyle !!!!

Jacek właściwie to możesz i użyć RO nawet bez DI

Wiedziałem, ze na tym forum zakręconych nie brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie co się dziwić, my nie jesteśmy normalni :(

Kto normalny trzyma w domu słoik z posoloną wodą, kupę klamotów i elektroniki, skacze koło tego i się przejmuje wszystkim żeby jakieś tam kraby i ślimaki mogły sobie żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami mocni zawodnicy :) jako akurat stronie od alkoholu ale niekiedy dyńke lubie rozluźnic...

Staram sie nie pic na pusty zółądek i popijac czymś innym ( sokiem, oranżadą... ) a rano lubie dobrze zejśc :) alkohol ścina biała więc teraz nie wiem czy jajecznica jest dobra czy nie... mi nie szkodzi :) do tego Żywiec cytrynowy i tabletka musujaca Wapno + Multiwitamina... i można myślec czy w barku coś jeszcze zostało :)


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem w Kosiary wieku, to bym tu duzo z wlasnych doswiadczen nie mogl napisac.

Pozniej nadeszly czasy, gdy sie bylo w wieku pomiedzy Kosiara a Tomajkiem. Tu juz czlowiek nabiera sporo doswiadczen zyciowych. Obecnie nadeszly czasy, w ktorych po imprezie, warto miec nie jeden lecz dwa dni wolne. Pierwszy z tych dni chetnie spedzalbym u Tomajka a drugi to juz tylko browarek.

Od rana.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i możemy kiedyś się "ballingiem podleczyć" czymu ni :) Mnie na razie jeden dzień starcza, ale leniwy jestem wiec chętnie na te dwa a nawet trzy dni "leczenia" przystanę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.