Skocz do zawartości
baddboy

Warszawa_morszczaki

Rekomendowane odpowiedzi

byle nie w tygodniu bo urwanie głowy mam - weekend proponuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hop hop ;) wyjdzie nam to spotkanie czy nie?


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem w poprzedni czwartek w e-rybce ;)

Wg mnie spotkanie poza jakimś miejscem akwarystycznym nie ma sensu i tyle, ale to moje zdanie...


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;)))) czyli spotkanie mozesz zaliczyc do udanych?;)

Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to 20 wrzesnia godzina 12:00 pod pawilonem Akwarium.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za:) nawet mam wolny weekend, wiec chetnie wpadne. Ja będę, wpisywac się kto jeszcze?


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety nie ma, jestem poza warszawą...


200x80x60, sump 90x60x45, 3xtunze 6205, odpieniacz Skiba made na pompie red dragon, OR3500, 8 x 80W T5, profilux, reaktor, pellety i kupa pierdół...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w niedziele urodziny Córeczki i nawet fajny pomysł w zoo bo mógłbym ja tam z tej okazji zabrać ale przyjęcie jest już w trakcie organizacji..goście pozapraszani, ehhhh może bendziemy z dłuższym wyprzedzeniem planować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. W niedziele pod ZOO to nawet się zaparkować nie da. A jak dojdzie ta wystawa to będzie taki kocioł że lepiej umówić się w spokojniejszym miejscu , usiąść przy kawie i pogadać przy stole. Nawet jakieś centrum handlowe może być - duży parking i zawsze kilka knajpek . A najlepiej to byłaby sobota przy jakimś sklepie akwarystycznym np erybka .


Nano Rafa Lido 120,LED 7x11W,Deltec MCE600,Koralia 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Peniek :

Moja propozycja to 20 wrzesnia godzina 12:00 pod pawilonem Akwarium.

Bardzo dobry termin. Mi odpowiada.

UNSU - Przecież to nie jest jakaś reguła. Będą i dłuższe terminy.

adamparker - A trzeba samochodem od razu? Z Pruszkowa masz pociąg, wsiadasz sobie później kulturalnie w 4 i jesteś na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co bedzie ktos jutro w ZOO o 12tej?


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byle/m, ale po 40 minutach szukania miejsca do zaparkowania skapitulowalem. zoo to siwtny pomysl w tygodniu, ale nie w niedziele zwlaszcza jak jest ladna pogoda;)


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Silver200 :

ja byle/m, ale po 40 minutach szukania miejsca do zaparkowania skapitulowalem. zoo to siwtny pomysl w tygodniu, ale nie w niedziele zwlaszcza jak jest ladna pogoda;)

Aaaaaaaaa nie mówiłem ;-(

Mi wypadł pilny wyjazd w Polske i żona ma rodzić w czwartek i mam napięty plan . Ale następnym razem obiecuję poprawę .


Nano Rafa Lido 120,LED 7x11W,Deltec MCE600,Koralia 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość musashimm

Byłem dziś w zoo, głównie z powodu wystawy akwarystycznej, na szczęście o 10:00 a nie o 12:00, więc mogłem w miarę swobodnie pooglądać zbiorniki (choć już o tej porze był lekki tłum). Morskich było około 10, ładne zbiorniki, głównie w Reef maxie. Aquamedic wystawił większy zbiornik, no i oczywiście duży zbiornik należący do stałej ekspozycji zoo. Słodkowodnych było zatrzęsienie, więc żeby przy każdym się chwilę zatrzymać to nie wiem czy 2 godziny wystarczy. Ogólnie polecam.

P.S. Nie wiem czy trafionym pomysłem było wystawienie zbiorników w słoniarni. Niemiły zapach :D nie zachęcał do pozostania na dłużej.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem około 14 :D , parkowanie auta koszmar:cursin ale spotkałem Rafała Skibe z rodzinką:D . Wystawa spoko, dużo słodkich ale morskich też nie brakowało a co w nich było nie bede opisywał by nie psuć ogladania tym co się wybierają.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcę zacząć swoją przygodę z akwarium morskim, narazie zdobywam wiedzę z forum ale również z książek. Planuje stowrzyć mała rafe w 200l akwarium. Byłbym wdzięczny jeśli za jakieś niewielkie pieniądze odstapili byście jakiś sprzet, który u was już się nie przyda. Obecnie mieszkam w Warszawie więc jak coś odbiorę osobiście i liczę na jaieś małe wskazówki. Pozdrawiam i również piszę się na jakieś spotkanie by powiększyć wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Jeżeli padnie jakiś termin, postaram też się dostosować, bo wiedzy mi trzeba jak gąbce wody.:)


Do niedawna bawiłem się tylko roślinnym, teraz pierwsza solniczka 25L i przygotowania do 325L.

http://www.ratemyfishtank.com/photo-main.php/861#comment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tej wiedzy chciał bym wchłonąć jak najwięcej - 20 wtorek to dobry termin a jeśli coś w przyszłości to się piszę - zoo - parkujcie pod wileniakiem i piechotka


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odnawiam temat:)

Panowie i Panie:). Co myślicie o zorganizowaniu jakiegoś małego spotkania morszczakow z Warszawy i okolic?

Pozdrawiam Lukasz


Było:( 450L,sump 225L,2x150W HQI + 2x54W T5 ,LR 45kg,OR 3500,Tunze 6085, Apf 600. Zalane 01.06.2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem chętny :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wystartowałes z exstra pomysłem. żaden ze mnie spec ale na gapia się piszę i chętnie posłucham co koledzy mają do powiedzienia. Jestem przed startem wiec takie spotkanie było by super ...

No to jest już nas 2 czekamy na innych....


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy ustalić jakiś wolny termin z pewnym wyprzedzeniem, aby większość( nie wszystkim pewnie podpasuje) mogła dotrzeć.:)


Było:( 450L,sump 225L,2x150W HQI + 2x54W T5 ,LR 45kg,OR 3500,Tunze 6085, Apf 600. Zalane 01.06.2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.