Skocz do zawartości
Slawekkrzyzanowski

Poraz Pierwszy na tym forum

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkowo znalazlem wasze forum.Mam na imie Slawek.Zajmuje sie tym hoby ponad 6 Lat .Bardzo bylem milo zaskoczony ilosciom milosnikow tego tematu w Polsce. Mam 120 GL Tank i jestem w procesie zmiany na kopletny reef tank.Moj Link http://www.youtube.com/watch?v=nvrdmYgIV1c

mile widzane uwagi i sposzdzezenia.

SteveK


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Slawek.baniaczek fajny,napisz cos wiecej,jaka filtracja,cyrkulacja,oswietlenie,parametry wody i czy cos dozujesz na wzrost korali,widze ze masz spory filterek glonowy.

pozdrawiam i witam na forum dla zakreconych morszczakow grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiornik aż się prosi o zmianę na rafę, tak jak pisał kolega gregor.gg przydałaby się specyfikacja twojego zbiornika.

pozdrawiam i witamy na polskim słonym forum;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rafal19 :

mało rybek, mało korali... witamy na polskim forum :) Jak najszybciej, ale bez pospiechu, zmieniaj ten baniaczek na typowy reef-tank

Rybki jeszcze spaly jak to nagrywalem.Spieszylem sie na samolot czs bylo wracac do pracy.

Rok temu Moj morski wegoz zdechl I Bardzo dlugo kisnial w baniaku.Stracilem wszyskie moje rybne okazy,tylko moja zona sie wsciekala

ze Za te pieniadze moglismy spedzic pare tygodni an wyspach.Zaczolem od poczontku.Bardziej jest interesujaca reef.

Mialem Za duzo skal wolkanowych (czerwone)I bylo nie mozliwe utrzymac dobrego poziomu calciumm.Pare tygodni temu dodalem 30 kg

skaly morskiej z fuji.musze poczekac troche az wszystko sie ustabilizuje.(skala byla sucha)

.Jak Narazie piewszy okaz w moim morskim ogrodzie jakos sie trzyma.Ph 8.32 calciumm?amonia 0 Jestem na wyjezdzie I bede musialwyslac syna do sklepu zeby wode sprawdzili.(robia u nas za darmo I dokladnie)

Link do zdjenc http://www.ratemyfishtank.com/photo-main.php?imid=27247

Milo byla z toba podyskutowac.


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.