Skocz do zawartości
tomajk

[S] Akwarium 1350L

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania akwarium o wymiarach 280x65x75H(cm) czyli jakieś 1365L brutto.

Szkło 15mm białe "DIAMOND" krawędzie wykończone szlifem i polerowane, akwarium było używane około 3 miesięcy nie porysowane, żadnych pęknięć czy innych widocznych skaz. Spływy na tylnej ścianie 2x 75cm z grzebieniami, rury spływu 2X fi40. Tylne tło czarne na stałe, czyli nie do zmiany.

Cena 3000zł

Z uwagi na rozmiary i wagę należy się liczyć z kosztem transportu, mogę oczywiście odpłatnie to zorganizować kwestia dogadania warunków. Cena jest w zasadzie za samo szkło, na dzień dzisiejszy i tak nie ma możliwości zakupu tak obrobionego szkła białego w tej cenie.

Jest też możliwość rozcięcia i sklejenia na miejscu, z pewnością ułatwiłoby to transport i montaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak spokojnie nowy baniaczek już "zarybiony" ten stał się nietrafioną inwestycją :) na sumpa trochę przy duży, ALE KTO WIE :) mam już upatrzoną nową "filtrownię" większą od dotychczasowej, więc może z tego będzie szczepkarium, ale wymagałoby wielu przeróbek więc lepiej niech cieszy oczy innym.

A robi wrażenie takie akwarium, u mnie nie zdało egzaminu bo ja taki zakręcony jestem i miejsca mam za wiele :D ale naprawdę jest na czym oko zawiesić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.