Skocz do zawartości
mazizocha

który komputer wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam zakupić komputer do akwarium tylko zastanawiam się jaki?:GHL Profilux II Plus eX czy Aqua Medic AT-Control;czy do owych sprzętów będę musiał dokupywać tylko i wyłącznie sprzęt owych firm np:elektrody,czujniki,zawory magnetyczne(np.czy zawór z AM będe mógł podłączyć do Profilux II) itp.,czy w obu komputerach jest wersja w języku polskim bo informacje są rozbiezne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Zarówno w AM AT-control jak i w Profilux II Plus ex oprogramowanie może (jest)spolszczone...

Ja dopiero zaczynam bawic się profiluxem i mogę wgra spolszczoną wersję oprogramowania...

A na reklamie AM widziałem że też chwalą się polską wersją oprogramowania....

Elektrody mają znormalizowane przyłącza więc nie będzie problemu...co do reszty to nie wiem...


tel.kon. 503-344-343 520 l słodkiego i odpalone solniczki...144x60x30,2 x 80x40x45,70kg LR,30kg LS,Tunze 6025,6045,6060,6100 ,VorTech MP40w,sea clone 100,Apf600,2x150W+2x54W,2x(3x24 W),trochę bajerów na profilux'ie...w planach 600 l i 450 l na jednym stelażu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam AM At-control od lutego i Profilux II Plus ex od miesiąca.

Uważam, że jedynie słusznym komputerem jest AT-control. Profilux i jego oprzyrządowanie jest robiony jakby w domowym garażu. Uchwyty do czujek poziomu potrafi chyba każdy sam zrobić 100 razy lepsze. Miałem kiedyś w słodkowodnym polskiego Skalara i uważam, że funkcjonalnie jest lepszy od Profiluxa (szkoda że nie jest przystosowany do morskiego).

Pozdrawiam


Było 670L + sump, AT-Control, KZ Revolution S, OR 3500, cyrkulacja 2xTunze 6105 + 1xTunze 6055 + Multicontroller 7095, 3 x Black Python BT EX 120W, dolewka Tunze Osmolator Universal, dozowanie GroTech TEC III NG Big, LR 120kg, LS 54kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.