Skocz do zawartości
tomik

makabryczny sklepp w necie

Rekomendowane odpowiedzi

sory, ze na ogolnym ale ogolnie chcialem przestrzec was przed kupowaniem w pewnym sklepie internetowym o nazwie S...n, zamowilem tam odpieniacz wheel skimmer k100, poczeklaem sobie miesiac czasu , bo cos tam , cos tam slyszalem przez telefon, dzisiaj rozpakowuje paczuszke ktora przyszla od nich a tu .....

porazka zamias mojego skimerka jakies cudo posklejane na kolanie w rodzaju dondrafta , zwezka venturiego ze zgniecionej rurki pcv - to nie zart

zamiast pompy z igielkami 1200 jakis pieprz.... badziew AM (stary) chodzacy jak kombajn na zniwa slychac ja w calym domu wszystko sie rozwala w rekach

gdyby przyslali to 01.04. 2005 to bym pomyslal , ze to zart ale po miesiacu trzymania skaly bez odpieniacza normalnie kolana mi sie ugiely

wiec jak chcecie przezyc cos w rodzaju horroru to jak najbardziej polecam zakupy tam, pozdrowionka tomek


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podisze sie pod tym postem Tomka z wielka przyjemnoscia. Dokladnie pierwszego stycznia tego zroku zamowilem tam sylikon do klejenia zbiornikow morskich, zaufalem z mysla,ze to najporzadniejsza Polska firma, jak kazy..po prostu postawilem na nich juz. Silkonu nie bylo tydzien, dwa, trzy...wiec zadzwonilem. Glupie wymowki sprzedajacych pozwolily mi poczekac kolejne dwa tygodnie,az dalem sobie spokuj. Gdybym zamowil sam silikon moze i ok, maja klienta gdzies ale bralem do tego refraktometr wart duzo wiecej pieniazkow... w koncu nie wytrzymalem, anulowalem zamowienie i zamowilem gdzies tu blizej w sklepie:p...i wszystko bylo po 10dniach. Pozdro chlopaki


akwarystyka-magiczny azyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w innym miejscu firmy Siren...bo trza ta instytucje nazwac po imieniu nie ma...

pozdr


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem ze ten sklep jest naprawde powazny i planowalem brac od nich zywą obsade do akwa w przyszlosci.......


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde plujecie we własne gniazdo, jak by nie P.Kostecki to na pwno akwarytsyka morska w Polsce nie stała by na takim poziomie. Z drugiej strony rzeczywiście niepoważna wysyłka, to nie pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olek nie plujemy ;), po prostu takie postepowanie jest nie powazne, nie neguje zaslug P. Kosteckiego i nie dotykam bron Boze jego osoby osobiscie, ale to co wyszlo z mojego zamowienia to prawdziwy horror, nie wiem kto jest temu winien i wiedziec nie chce , tez mam firme i moich klientow za przeproszeniem g..... obchodzi czy moj pracownik dal ciala, pretensje maja do mojej firmy i ja obsmaruja wrazie czego, a ja moge tylko wyciagnac konsekwecje w stosunku do moich pracownikow, a widz polega na tym , ze jak juz cos sie robi to powinno robic sie to dobrze


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oluś..chyba troche sie zapedziles z tym pluciem.....kupujacy/klient kto by to nie byl....i chocby przez samego "ojca chrzestnego polskiej akwarystyki morskiej" powinien byc potraktowany powaznie....dzieki tym ludziom...ktorzy tam dzwonia....pisza maile na ktore odpowiedzi nie otrzymuja...albo czkaja na sol 3 miesiace albo 2 na pompe... moga funkcjonowac te firmy .....czy to beda male zakupy ...czy serwis wielkiego zbiornika albo jego zakladanie.... albo sie dba o wizerunek wlasnej firmy albo ma sie to gdzies...a klientela ktoregos pieknego dnia nie zapuka wiecej do drzwi firmy

pozdr


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu koledze zachciało się tam zamówic odobny odpieniacz Wheel 100p czekał ponad mieisiąc i jak widze dobrze ze się wkurzył i przeniósł zamówienie.A co do sklepu to czekałem w nim ponad 2 miesiące na sól Tropic Marin work 20 kg i się nie doczekałem . W innym skleie dostałem po tygodniu .


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zmówienie zrealizowali w ciągu 24h. chyba mieli na stanie , reef -shop 24h pozatym jak pamiętam to Przemek interesował się przesyłką w jakim stanie i wogóle .ale to było kiedyś jak jest na dzień dziszejszy to niewiem. apropo Olku ,Maciek Kostecki i istnienie akwarystyki morskiej w polsce dałbym duży znak zapytania ?


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, ze wiele akwarystycznych sklepow netowych wciaz nie potrafi zapewnic dobrej obslugi.

Zazwyczaj, dopiero jesli suma ktora chcesz wydac ma przynajmniej 4 cyfry, to zajma sie toba dobrze.

W tym biznesie wciaz licza sie znajomosci, o czym przekonuje sie na kazdym kroku.


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś u nich chciałem zamówić coś żywego fajną niebieska gąbkę.wszystkiego się wypytałem i dogadałem się z mimi na temat wysyłki, jakież moje zdziwienie było jak mi powiedzieli na meila że jednej "małej pierdułki" nie będą wysyłać. Ot fachowy sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grzesiek wo :

moje zmówienie zrealizowali w ciągu 24h. chyba mieli na stanie , reef -shop 24h pozatym jak pamiętam to Przemek interesował się przesyłką w jakim stanie i wogóle .ale to było kiedyś jak jest na dzień dziszejszy to niewiem. apropo Olku ,Maciek Kostecki i istnienie akwarystyki morskiej w polsce dałbym duży znak zapytania ?

grzesio my piszemy o firmie Siren...patrz rafa.pl..a nie o "reefshopie".....chyba ze nie zrozumialem Twojego postu

pozdr


3miasto pozdrawia :))) Zdrowie żon naszych oraz kochanek i żeby się nigdy nie spotkały.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj tomik,

Ja na twoim miejscu odesłal bym to zpowrotem, i zadal zwortu kosztow, masz do tego pelne prawo, jezeli mieli by jakies ale to tylko zadzwonic to rzecznika praw konsumeta, ja kiedys kozystalem z takowej pomocy i poskutkowalo ;)

Jezeli nie potrafia rzetelnie dzialac to nalezy ich zbojkotować :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , kierujac sie zwykla ludzka uczciwoscia (bo nie tylko chce oskarzac)napisze , ze zadzwonilem dzisiaj do Sirena, Sczescie , za maja tak mila Pania Kasie bo nie sposob na nia krzyczec ;), zachowali sie na poziomie bardzo przeprosili i dali potezna promocje na towar ktory przyszedl razem z tym czyms co mialo byc odpieniaczem.

Nie zmienia to jednak faktu , ze byly to ostatnie moje zakupy w tym sklepie, chociaz mowia nigdy nie mo w nigdy:)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,co do sklepu tez mam duze watpliwosci

zamówiem Power Magnet 18 mm i Rękawice ochronne

07.03.2005 i do dzisiaj ani towaru ani informacji a na moj telefon Pani odpowiada ,ze napewno do mnie dojdzie:-)


400L 50kgLR 40kgLS 2x18W T8 1x250W TurboSkimmer 1250 Kalkwasser KM500 grzałka 2x150W, cyrkulacja (3000L/h), DT Niveaumat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych rekawic ochronnych to lepiej zrezygnuj

szkoda kasy

mialem, porwaly sie juz po 5 minutach (ukladalem w nich skale ;) )


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.