Skocz do zawartości
khorne01

Wrocław- mieszkanie

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy i Koleżanki Morszczaki z Wrocławia:) W związku ze skrętem życiowych torów poszukuję mieszkanka w waszym mieście:) Jeśli słyszeliście jakieś oferty byłbym wdzięczny za kontakt:) Z góry dziękuje i pozdrawiam. Janek:)


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie wtracac bo sprawa nie moja ale moim zdaniem Wrocław to ogolne nieporozumienie mieszkaniowe :D Moja siostra z mężem kupili mieszkanie w bloku na nowym osiedlu. 48 m kw za 506 tys zł. I to w jakiejs podobno poteznej promocji po znajomosci. Przez co zgrzyty poszly bo ona zadowolona - a moim zdaniem totalny idiotyzm. No ale. Skoro ludzie sa gotowi placic takie kwoty to w sumie dlaczego sprzedajacy nie maja ich żądać ?

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale chyba Twoja siostra się pomyliła, gdy Ci to mówiła. Pozwalam sobie zabrać głos ponieważ mój brat dostał się teraz na studia do Wrocławia i się przeprowadza. Za właśnie takie małe mieszkanko od developera trzeba zapłacić ok. 250-300000zł. Nie zamierzam cwaniakować bo Wrocławia na oczy nie widziałem a o handlu nieruchomościami mam nikłe pojęcie, może siostra się wprowadza do jakiegoś małego penthouse'a :D.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wszystko zależy od tego gdzie Twoja siostra kupiła to mieszkanie. Jeśli to zwykłe osiedle to trochę sporo moim zdaniem :/ Ale jeśli jest to jakieś osiedle apartamentowców, których kilka we Wrocku powstaje to by się zgadzało. Np w jak dla mnie najciekawszym osiedlu jakie powstaje, :love ANGEL WINGS :love za 500 tys PLN'ów można kupić 55m mieszkanie. Jak ktoś ma trochę więcej kasy to za 1.7 mln PLN'ów można nabyć mieszkanko na 7 piętrze, 108m plus 250m taras :D Może ktoś zechce mi takie zasponsorować :D :D Rzut :D

Pozdrawiam

Radek


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie dokładnie bo nie byłem tam :D jak pisałem się ścielismy trochę i ciche miesiące mamy :D Bez obrazy chłopaki ale moim zdaniem trzeba być chorym by zapłacić takie pieniądze za mieszkanie w bloku. Chyba że zarobki we wrocławiu oscylują średnio w granicach 25 tys miesięcznie na parę - to by wszystko wyjaśniało. :D ale cos mi się wydaje, że raczej nie bardzo :D strasznie to dla mnie nie zrozumiałe jest :D średnie zarobki w polsce są trzy razy niższe niż w UK, za to ceny nieruchomości przynajmniej dwa razy wyższe. Strasznie zawiła ta ekonomia :D :D :D

Wybudowalem się na prowincji i przynajmniej podczas deszczu w salonie w piłkę będzie można pograć :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość skomplikowany temat. Jeśli się wybudowałeś to wiesz jakie są koszty samej działki, potem budowy i najgorszego czyli wykończenia. Pomijając sam fakt, ile czasu trzeba poświęcić na nadzór robotników. Do tego dochodzi czas i kasa za działkę tu kupić ławeczkę tam system nawadniania. Albo robisz sam albo płacisz za ogrodnika czy innych speców. No i dojazd, nie każdemu się chce marnować pół godziny czy tam ile aby dotrzeć do pracy. Mi się marzy dom 20-25km za miastem przy dobrej trasie w dechami zabitej wsi. Od kiedy mieszkamy na przedmieściach nie wyobrażam sobie siedzieć całe życie w blokowisku, hałasie i spalinach. Marzenia trzeba realizować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodi, ja też czasami się dziwie ludziom którzy bulą tyle siana za małe mieszkanie w bloku, choć za jego równowartość mieli by choćby jakąś szeregówkę na peryferiach. Ja z rodzicami przed 10 laty uciekliśmy właśnie z bloku na wieś 15km od miasta. Za jakieś kilka lat mam zamiar postawić sobie dom, działkę mam więc powoli będzie można dłubać. Ale przypuszczam że gdybym zarabiał te 25k PLN na miesiąc to miałbym inny światopogląd :D i takie mieszkanie bym sobie sprawił :D Ile to razy było kombinowanie idąc na imprezę do Wrocławia jak potem się wróci, a taryfiarze to jak dają cenę to masakra :/ choć w sumie z takimi zarobkami by mi to nie przeszkadzało :D Dobrze że tyle nie zarabiam przynajmniej nie mam takich dylematów :D

Pozdrawiam

Radek


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej pogodzić dwie rzeczy czyli wybudować domek w cichej dzielnicy we Wrocku :D Ja tak zrobiłem i nie ukrywam że był to strzał w dziesiątkę. Z innej mańki to tak na prawdę nie wiemy czy kolega khome01 chce kupić czy wynająć mieszkanie :D


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat. Szukam mieszkania/pokoju do wynajęcia we Wrocławiu. Interesuje mnie wynajem od lipca. :) W grę wchodzi również wynajem domu. Jeśli ktoś coś słyszał, cokolwiek wie każde info mile widziane:) Pozdrawiam Was. Janek.


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.