Skocz do zawartości
dziadu

kupie zbiornik 150x60x60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupie zbiornik o tej wielkosci. Gabaryty moga sie roznic odrobine. Zabieram sie do przeprowadzki na wieksze. Ewentualnie ktos moze doradzic gdzie w miare nie drogo mozna zrobic taki baniak w Krakowie badz okolicach.

pozdr.

LB


tank 150x60x60, w obiegu lacznie 650l, swiatlo 500W, cyrulacja 6000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Z jakiego szkła cie interesuje?

Pozd.

Jacek


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na giełdzie na Balickiej co tydzień są dwie firmy, które robią zbiorniki na zamówienie 150x50x60 kosztuje ok. 550zł. Szersze być może też skleją, ponieważ jeden z wystawców to producent i z tego co zdołałem się dowiedzieć każdy zbiornik robią na konkretne zamówienie. Czas oczekiwania to ok. 7 dni, czyli do kolejnego wtorku.


Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzieki za odpowiedzi. Interesuje mnie dowlone szklo. Cena jest wyznacznikiem wiec zapewne float.

Aqua skalar: czy to "goly zbiornik" czy tez z otworami, oraz kominem ? Cena tak czy tak jest bardzo fajna ;)


tank 150x60x60, w obiegu lacznie 650l, swiatlo 500W, cyrulacja 6000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha gdzie ta gielda i kiedy ? W jakich godzinach ?


tank 150x60x60, w obiegu lacznie 650l, swiatlo 500W, cyrulacja 6000l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja przenosze sie na mniejsze wiec mam na zbyciu 130 x 60gl. x 50wys z kominem z szafka w kolorze jasnym w bdb stanie z pokrywa ( 4 szt. t5 w zestawie) stan pokrywy dostateczny do malych poprawek wizualnych. stelaz na akwa jest spawany przez to naprawde solidny. gdybys byl zainteresowany pisz na derek2224@wp.pl. jestem z myszkowa wiec transport nie problem pozdro


OD 27.04.06 AKWA JUŻ DZIAŁA:) 160L + 40L sump w trakcie zakładania : 360L + 100L sump:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.