Skocz do zawartości
Marius

Bubbleking zardzewiał

Rekomendowane odpowiedzi

KIDULT :

@guliwer za taka kase to ta pompa mogla by miec strategiczne elementy całe z tytanu i by producent nie zbiednial. co dowodzi tego, ze producent ma NAS akwarystow morskich w d... i liczy sie MAXYMALNY zysk, nie jakies tam 100 czy 200%

Kolega już wcześniej napisał, że tytan też koroduje.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@guliwer: tytan tez, ale nie w 25 stopniach. pozostaje srebro, złoto i kompozyty. szkoda, że ROYAL chcial zaoszczedzic te 100-200zł i sie nie postarał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke,mowiac szczerze,jestem zaskoczony niedociagnieciem ze strony Royala, ale tez nie podoba mi sie to nagle "szok! okazalo sie, ze royal i red dragon sa do d...!". Moim zdaniem ZADNA firma produkujaca sprzet akwarystyczny nie jest w 100% super, fair itp, ale Roayl proponuje i tak jedna z najwyzszych jakosc i wydajnosc. Wszyscy znaja "super" pompy w odpienkach ATI, odstajace pleksi w lampach ATI, burczace czasami pompy tunze, odmawiajace posluszenstwa moduly do tecIII, o poprawnosci wskazan i poczuciu humoru w zwiazku z wszelka kontrola w Profiluxach juz nie wspomne. To, ze firmy, nawet najlepsze, maja niedociagniecia to nie jest obalenie mitu. To wiadomo od dawna. Fajnie za to czyta sie wypowiedzi o "uradowanych" uzytkownikach innych, zdecydowanie gorszych marek o zdemaskowaniu podstepu firm drogich. Sam nie jestem snobem - chetnie bym zaplacil za mojego royala 100zl, i moglby sie nazywac KUPA, chcialbym jednak, aby byl tak wykonany i tak pienil jak pieni. Mercedesy tez czasami trafiaja do mechanika, a niektore egzemplarze daewoo potrafia jezdzic przez kilka lat bez wyraznych awarii.


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
guliwer777 :
seb :

Czego by nie mówić, z jakiej stali jest ta ośka, dlaczego metal koroduje, czemu zawdzięcza niekorodowanie kwasówka itd.itd. jak dla mnie sprzęt za takie pieniadze NIE MA PRAWA zachowywać się w taki sposób i g...no mnie obchodzi że może dostali gorszą partię od podwykonawcy czy coś, lata mi to - za taką kasę ma działać, koniec kropka...

Pozdrawiam

seb

Idąc Twoim tokiem rozumowania, nic co jest drogie nie ma prawa się psuć a jednak jakimś cudem tak się dzieje.

Samochody, RTV, AGD, elektronarzędzia, kołowrotki, itp. itd.

Pozdrawiam

Dokładnie tak myślę, pod warunkiem że płacę za dany model/markę pięć czy dziesięć razy więcej niż za "odpowiednik" o podobnych parametrach. Nie mowimy o sprzęcie drogim z definicji, chodzi mi o to że gdybym zapłacił za telewizor załóżmy 32 calowy 15000 zamiast 3000, to masz rację uważam że NIE MA PRAWA SIĘ ZEPSUĆ... Co do kolowrotka, to dwa lata temu kupiłem w końcu drogi i wiesz co? Nie zepsuł się do dziś, a możesz mi wierzyć że jest intensywnie użytkowany, w tym czasie zajeżdżałem 3-4 tańsze więc jednak się da dać klientowi wysoka jakość za wysoką cenę :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
seb :
guliwer777 :
seb :

Czego by nie mówić, z jakiej stali jest ta ośka, dlaczego metal koroduje, czemu zawdzięcza niekorodowanie kwasówka itd.itd. jak dla mnie sprzęt za takie pieniadze NIE MA PRAWA zachowywać się w taki sposób i g...no mnie obchodzi że może dostali gorszą partię od podwykonawcy czy coś, lata mi to - za taką kasę ma działać, koniec kropka...

Pozdrawiam

seb

Idąc Twoim tokiem rozumowania, nic co jest drogie nie ma prawa się psuć a jednak jakimś cudem tak się dzieje.

Samochody, RTV, AGD, elektronarzędzia, kołowrotki, itp. itd.

Pozdrawiam

Dokładnie tak myślę, pod warunkiem że płacę za dany model/markę pięć czy dziesięć razy więcej niż za "odpowiednik" o podobnych parametrach. Nie mowimy o sprzęcie drogim z definicji, chodzi mi o to że gdybym zapłacił za telewizor załóżmy 32 calowy 15000 zamiast 3000, to masz rację uważam że NIE MA PRAWA SIĘ ZEPSUĆ... Co do kolowrotka, to dwa lata temu kupiłem w końcu drogi i wiesz co? Nie zepsuł się do dziś, a możesz mi wierzyć że jest intensywnie użytkowany, w tym czasie zajeżdżałem 3-4 tańsze więc jednak się da dać klientowi wysoka jakość za wysoką cenę :)

Pozdrawiam

seb

Witaj

BK nie jest 5 czy 10 razy droższy, chyba że znasz odpieniacz za 500-1000 zł który pozatym pieni tak jak BK 250 ?

Takie telewizory też się psuja, często zasilacze padają. Elektronarzędzia np. Hilti również.

To, że coś jest wyższej klasy nie oznacza że nigdy nie ma prawa się zepsuć, niestety taka jest prawda.

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie, moje jest takie jak napisałem powyżej... A kołowrotki Shimano się nie psują:):)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.