Skocz do zawartości
bigwalker

Nasza druga pasja "MOTÓR"

Rekomendowane odpowiedzi

auta w ogole mnie nie jarają

no chyba ze cabrio :)

btw tak czy siak najbardziej lubie zime

wtedy mozna pokazac na 4 kolkach co sie potrafi

#303167 tomasz :

A mój Motór zimy się nie boi. Strugałem go całą poprzednią zimę - zmiana silnika, gaźnika, dopasowanie kosza, szycie uprzęży pod moje cztery litery, ale warto było - sezon bajka. Wypuściłem się dzisiaj, ale wpada. Na 300 m tak wiało że czasami leciałem na wstecznym. Ale skrewiłem dopiero wtedy gdy mi się śpik na kolanach rozbił na drobne kawałki. Także sprzęt twardy, za to pilot d*pa...

taz takie cos planuje :)

kumpel juz robi kurs...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#303225 reefff :

uuu....widzę ,że temat na psy schodzi:cursin

jakie psy!!!!!!! ???????? :) tamto ma konie i to ma konie tys!:)


projekt 180l + sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego niby. Ma silnik ma, jest motór - jest. Jest motoryzacyjne jarające hobby? jest. To z czym masz problem?


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. I nikt się do Ciebie nie przyczepia.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki , też tęskno Wam za sezonem :bump1 ???


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz nie dlugo :bump1 , moja maszyna musi jeszcze odwiedzic lakiernika i bedzie gotowa na sezon


60L + 25L sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#319872 basterek-4 :

Chłopaki , też tęskno Wam za sezonem :) ???

Jakim sezonem??:)

Ja moją yamahą (cross-em) latałem prawie całą zimę :) aż mi się kolce pościerały. :bump1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#319947 AdamB :

Dzwon czy gleba parkingowa :bump1 ?

bylo slisko i na zakrecie sie wylozylem i caly bok zjechany a 2gi raz hamulec na skrzyzowaniu nie zadzialal i sie wylozylem, wjechalem w parking i 2gi bok zdarty


60L + 25L sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :bump1

JA takze pocinam na motórze :)

Na ten czas Suzuki bandit 650N ale przymierzam sie do zmiany na r6, gsxr 600 lub zx6r i planuje zabawe na torze w poznaniu :)

Pozdro :)


15.12.2010 - wystartowalo 50L :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#301563 Wściekły Dorsz :

A ja sprzedałem swoje moto zajebiastą banditkę 650SA 2006r ;(;(... Fajnie że na forum są fani 2 kółek...

Ktoś w przyszłym sezonie będzie sprzedawać jakąś maszynę street albo coś lekkiego max 650cm3 ???

JEzeli bylbys zainteresowany bandyta 650N napisz PM :bump1


15.12.2010 - wystartowalo 50L :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#319949 sPRYTny :
#319872 basterek-4 :

Chłopaki , też tęskno Wam za sezonem :) ???

Jakim sezonem??:)

Ja moją yamahą (cross-em) latałem prawie całą zimę :) aż mi się kolce pościerały. :)

Nie no, to niesprawiedliwe, :banghead moimi się nie da i :bump1, trzeba czekać do wiosny, pozdrowionka !


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przedni blotnik do roboty, le ze to kameleon to nie taka prosta sprawa :/ Trzebe bedzie jekis wzorek walnac.

Adam22 bierz Gixera, nie zastanawiaj sie. Jak chcesz do Poznania, to zapoznam Cie z "bracmi", ktorzy sie tam scigaja


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo slisko i na zakrecie sie wylozylem i caly bok zjechany a 2gi raz hamulec na skrzyzowaniu nie zadzialal i sie wylozylem, wjechalem w parking i 2gi bok zdarty

Polecam klateczkę, mi już kilka razy :bump1 uratowała (już nie wygląda tak ładnie jak na fotce)

[/img]


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basterek-4, a co to za nowa odmiana kasku?

att_2370.thumb.jpg

Chcesz żeby kobita się opiekowała Twoją solniczką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało wyględny jestem :bump1 i stąd kominiarka, a baniaczka nie oddam :)


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze przy okazji wrocimy do tematu jakiegos moto-morskiego zlotu na poczatek sezonu? Bedac wiecznym optymista zakladam, ze tak za 6-8 tygodni bedzie mozna juz pojezdzic (ja 2 tygodnie temu jak bylo na plusie zrobilem koleczko po miescie zeby przedmuchac rury).

Ma ktos jakis pomysl na fajna traske? W okolicach zalewu zegrzynskiego pod warszawa jest troche fajnych kretych drog. To jest chyba moj ulubiony odcinek - nowy "unijny" asfalt i same zakrety :googleye potem nad zalew a jak jeszcze malo to na Pultusk.

Traska

Podzielcie sie prosze info o fajnych miejscach do jezdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam sobie wrocic do tematu naszej drugiej pasji. Moze ktos z Warszawy lub okolic wybiera sie na przejazdzke w weekend? Ma byc super pogoda - 14stopni i sloneczko. Czas przedmuchac rury :). Ja dzisiaj zaliczylem ponad 100km. Bylo zarabiscie. Jakby byl ktos zainteresowany to prosze dac znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kubaaas: chętnie, tylko imieniny Teściowej mam w sobotę:) Nie śmiać się, pierwsze w tej funkcji to pojadę, nie?:)

BTW: poleci ktoś jaką konkretna kurtkę z Gore-Texem? Raczej turystyczną niż krótką, "wyścigową". Moja 7-letnia Modeka się obraziła na mnie i już się na mnie nie mieści:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlfon: Ja - jak jest zimno lub mokro - jezdze w Dainese D-Dry. Malo szpanerska ale mega ciepla i sucha w deszczu. Przejechalem kiedys trase Warszawa-Elblag w totalnej ulewie z gradem, piorunami, etc. i dotarlem suchy... i szczesliwy, ze zyje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jechalem w skorach, bez kondoma 150km w ulewie. Buty skapitulowaly 15 km przed domem dopiero ale za to 2 tyg schly :)


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.