Skocz do zawartości
jakus

Sklepy z morszczyzną w Trójmieście

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W związku z wyjazdem do rodzinki do Słupska chciałbym zahaczyć o jakieś warte odwiedzenia sklepy z morszczyzną w trójmieście. Czy możecie coś polecić?

Pozdrawiam

Jakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):bump1:bump1:bump1:clowning:clowning hmmmm pomyslmy chwile, jakie sklepy z morszyzną mogą być w trojmieście...hmmm nic mi nie przychodzi do głowy, a Tobie?

myśl

myśl

myśl


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Silver200 :

:):bump1:bump1:bump1:clowning:clowning hmmmm pomyslmy chwile, jakie sklepy z morszyzną mogą być w trojmieście...hmmm nic mi nie przychodzi do głowy, a Tobie?

myśl

myśl

myśl

Dobrze zacząć dzień z humorem.

Pytam bo chciałbym odwiedzić sklepy, które warto odwiedzić. A cisnąć się przez trójmiasto i nadrabiać parę dobrych kilometrów tylko po to żeby zobaczyć jeden sklep to mi się nie chce.

Pozdrawiam

Jakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radek Ch :

Na ul. Morską do Reefshopu nie musisz cisnąć przez Trójmiasto - szczególnie, że będziesz jechał ze Słupska. A warto do niego zajrzeć...

Będę jechał do słupska z olsztyna i pewnie można by jakoś z obwodnicy zjechać, ale to już zostawiam automapie. Generalnie pare kilometrów nadrobię bo mógłbym lecieć przez malbork i byłoby bliżej. Jednak bardzo mi zależy na tym żeby jakieś sklepy odwiedzić bo w olsztynie (niby mieście wojewódzkim) żadnego sklepu z akwarystyką morską niema.

Pozdrawiam

Jakus

P.S. wyjazd jutro rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RF jak najbardziej warto odwiedzic, o ile sa po dostawie, ja bylem w zeszlym tygodniu w sobote i niestety pustki byly bo RF przed dodstawa... wiec zycia niewiele, ale ze sprzetu i chemi, jedzonka i skaly byl pelen asortyment wiec zakupy byly zrobione :)


112L(80x35x40)

----

LR - 10kg, LS - 10kg, oświetlenie - 57W (w trakcie modernizaji), Miniflotor, Cyrkulacja 3500L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wypad się nie udał bo o godzinie 17 jak dotarłem na miejsce to ReefShop był zamknięty (choć na drzwiach godziny otwarcia to 10-18). Drugi podany sklep nie istnieje, a konkretnie to nie prowadzą już sklepu. Na szczęście będę wracał ze słupska więc może w drodze powrotnej uda mi się odwiedzić ten sklep.

A tak z innej beczki to jeżeli ktoś słyszał że w piątek 11.09.09 tonął kuter rybacki z ustki z wędkarzami na pokładzie to powiem że to był mój pierwszy rejs na dorsza "bardzo udany".

Pozdrawiam

Jakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz cos więcej o tym kutrze, tonał i nie zatonął?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kuter nie zatonął ale nabrał na tyle wody że zalało silnik i trzeba było go wyłączyć, a pompa wypompowująca wodę była zasilana silnikiem i robiło się dość niebezpiecznie. Dryfując czekaliśmy na statek ratowniczy jakieś 40min. Na szczęście z łeby przypłynął huragan, który rozwijał 30 węzłów bo z ustki płynął po nas powiew, który rozwija 8 węzłów i na tego moglibyśmy się nie doczekać. Także łowienia nie było, ale za to darmowa przejażdżka huraganem.

Jak po wrażenia to tylko nad morze.

Kuter nie zatonął bo ratownicy z huragana mieli pompę spalinową i tą pompą wypompowali wodę a potem powiew odholował go do portu w ustce.

Pozdrawiam

Jakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do pozazdroszczenia, ale tak się kończy jak byle krypy przerabiają na jednostki mające zabierać wędkarzy na "łowy". Bogu dzięki po kilku latach regularnego dorszowania przejrzałem na oczy (jakieś 7-8 lat minimum raz na dwa miesiace) i zrozumialem że to "wędkarstwo" z prawdziwym wędkarstwem nie ma zupelnie nic wspólnego, czego wszystkim zainteresowanym również życzę;)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.