Skocz do zawartości
znaki

Rhodactis ? dziwne zachowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jeko że prowadzę dokumentację mojego zbiornika, codziennie cykam sobie kilkanaście fotek. Sfocilem między innymi rhodactisa. 5 minut po sesji, odwracam się a tam z grzyba wystają flaki i jest cały wypompowany. Co mogło mu się stać że tak nagle strzelił focha i się wyflaczył ? Obok żerował krabik ale z tego co widziałem to nie wchodził na korala i nic go nie zaczepiał, więc to raczej nie jego wina.

Oto rhodactis przed wyflaczeniem:

sdc10665o.jpg

i tuż po:

sdc10670f.jpg

bonus:

sdc10678.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczyszcza się po prostu.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko to, że mu raczej nic się nie dzieje złego to wiem. Bo 15-20 minut potem zaczął się z powrotem pompować. Ciekawiła mnie tylko przyczyna takiego zachowania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tego co sobie zostawiłeś to też próbowałeś oderwać tak jak te co są u mnie (bo z nimi kiepsko są porozrywane i raczej z nich nic nie będzie :banghead )


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużego nic nie ruszałem. Jeśli te szczepki Wam się nie przyjmą to jakoś się dogadamy co do rekompensaty rzecz jasna bo nie chce żebyście byli stratni. Tylko zapewne dopiero jak wrócę z Bieszczad będziemy mogli w tej materii działać bo nie będę mieć od jutra dostępu do internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak go nie ruszałeś to pewnie tylko się oczyszczał i nic mu nie będzie :)


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie grazni go jakis koral stojacy w poblizu.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.